Revival World Tour: Anaheim, Kalifonia
Napisane dnia 10/07/2016 przez Faith | Skomentuj (0)

Za nami finałowy koncert w ramach drugiej, solowej trasy naszej idolki- „Revival Tour” w rodzinnym kraju Seleny, jakim są Stany Zjednoczone. Był to już 42 występ panny Gomez. Tym razem show odbyło się mieście Anaheim w stanie Kalifornia. Widownia zebrała się w arenie „Honda Center” o pojemności do ponad 18.000 osób. Występ naszej idolki natomiast obejrzało 17 827 fanów, a bilety zostały wyprzedane. Jak wiecie przed ostatnimi koncertami supportem była między innymi Bea Miller, teraz do trasy „Revival Tour” na krótki czas dołączył także Charlie Puth, który ku naszemu zaskoczeniu pojawił się w trakcie występu i zaśpiewał z Seleną po raz pierwszy duet własnego autorstwa, czyli „We don’t talk anymore”. Kreacje naszej idolki zostały kilkakrotnie zmieniane, tym samym również w USA, ale tym razem wszystko pozostało bez większych poprawek. Setlista koncertu dotychczas zachwyca publiczność tymi samymi utworami. Warto także dodać, że i tym razem Selena była bardzo życzliwa dla fanów, tuż po zejściu ze sceny, podczas „Meet Greet” powiedziała:

„Bardzo denerwowałam się przed tym koncertem, bałam się, że mnie tutaj nie „przyjmiecie”, ale jak widać na nic były moje obawy, bo wszystko poszło po mojej myśli. Kocham występować na scenie, zwłaszcza, gdy na widowni są moi najukochańsi fani.”

Po tym jak jeden z widzów wyszedł z areny po koncercie dziennikarka przeprowadziła z nim także dosyć krótki wywiad na temat koncertu:

„Długo czekałem na występ Seleny. Nigdy nie miałem okazji posłuchać jej na żywo. To był najlepszy koncert na jakim byłem.”

Panna Gomez tuż po show w rozmowie z prasą dodała:

„Nadal nie wierzę w to, że jestem w trasie. Tęskniłam za tym. Tęskniłam za tysiącami fanów, śpiewem na żywo, sceną. Nacieszę się tym jest przed pół roku. To będzie niesamowity czas.”

Zarezerwujcie chwilkę, aby zapoznać się ze zdjęciami, które pojawiły się już w naszej galerii. ;)

Zdjęcia zza kulis

Meet Greet z fanami

„Mimo że, ani razu nie widziałam się z Seleną na żywo rozmawiałam z nią jak z najlepszą przyjaciółką. Ona jest bardzo miła i otwarta. Mam zdecydowanie najlepszy wzór do naśladowania.♥”

Fotografie wykonane podczas koncertu przez fanów

Profesjonalne zdjęcia

Setlista koncertu w Anaheim

 „Revival” – 1 – 2
 „Same Old Love”123
„Come & Get It” – 12
„Sober” 1 – 2 – 3
„Good For You” – 1
„Survivors” – 1
„Slow Down” 1
„Love You Like a Love Song” 1
„Hands To Myself” 12 – 3
„Who Says” – 1
„Transfiguration” (Hillsong United – Cover) – 12 – 3
„Nobody”1
„We Don’t Talk Anymore” – 1 – 2 – 34567 – 8
„Me & My Girls” 12
„Me & The Rhythm”  – 12
„Body Heat” 1
„Sweet Dream” (Eurythmics – Cover) 1
„Kill Em With Kindness”12
„I Want You To Know” – 1
„Revival” (Remix) 12 – 3 – 45

» Dodaj Komentarz:

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Poznaj innych Selenators, korzystając z naszego czatu! W trakcie użytkowania prosimy o zachowanie pełnej kultury osobistej. Każdy użytkownik zachowujący się w niestosowny sposób, będzie natychmiast blokowany.

@selenagomez
Szablon wykonany przez Sharon tylko i wyłącznie na potrzeby Selena-Gomez.pl. Prosimy o niekopiowanie! | © 2010 - 2017 Selena-Gomez.pl