Witamy na stronie Selena-Gomez.pl! Twoje najdłużej działające źródło informacji o Selenie Gomez w Polsce!

 

27.08.16

Bieżąca trasa naszej idolki zawita późną jesienią do stolicy Czech, czyli Pragi, dlatego też w mieście pojawiło się już wiele reklam, zapowiadających owy występ i samo przybycie panny Gomez. Na razie można przypuszczać, że Selena znajdzie chwilę na zwiedzanie, albo mały spacer, ale to nie jest pewne. Co więcej pojawiła się już oficjalna reklama “Revival Tour” w czeskich stacjach telewizyjnych, oraz radiowych. W promocji zobaczymy skrót najpopularniejszych teledysków i piosenek Seleny. Warto także dodać, że bilety nie zostały jeszcze wyprzedane. Zostało ich stosunkowo mało. Są to głównie trybuny. Bilety z opcją Meet Greet fani wykupili w ciągu dosłownie 3 minut. Selena wypowiadała się na temat europejskiej części trasy, która dotyczy między innymi też Czech:

“Nigdy nie przypuszczałam, że znajdzie się tylu fanów, aby i moja trasa zagościła po raz kolejny w Europie. Angażuję się w tę część trasy całym sercem. Pokażę, że było warto zakupić bilet, aby dobrze się bawić. Promocja w krajach europejskich już rozpoczęta. Nie mogę się doczekać, aby znowu Was zobaczyć!”

Teraz już wiecie jak ważna jest promocja trasy. Zapoznajcie się z reklamą, może i Was zachęci ona do kupna biletu, i do dołączenia do szczęśliwego grona fanów, którzy będą bawić się w rytmach piosenek Seleny w Pradze? 😉WITAJ NA SELENA-GOMEZ.PL

Witryna selena-gomez.pl jest jedyną polską stroną stworzoną z myślą o polskich fanach Seleny Gomez. Nie mamy kontaktu z artystką ani jej teamem. Wszystkie materiały zamieszczone na witrynie należą do ich oryginalnych właścicieli. Strona selena-gomez.pl nie przywłaszcza sobie żadnych praw autorskich do zdjęć i mediów, jedynie zastrzega sobie prawa do zredagowanych artykułów zawartych na witrynie, a także do wyglądu strony głównej, galerii oraz wszystkich dodatkowych podstron.
O STRONIE

Nazwa strony: Selena-Gomez.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Założenie strony: 28 sierpnia 2010
Kontakt: sgpolandteam@gmail.com

Stronę przegląda obecnie osób, a wyświetlono ją do tej pory razy.

Dziękujemy!© 2019 Selena Gomez Polska -
Układ według: Ana N. Design
Kodowanie przez: Lannie D.