„Rare” wśród najlepszych albumów i piosenek 2020 zdaniem redaktorów magazynu Billboard

„Rare” wśród najlepszych albumów i piosenek 2020 zdaniem redaktorów magazynu Billboard

Magazyn Billboard, który poświęcony jest przemysłowi muzycznemu, opublikował na swojej stronie ranking 50 albumów oraz utworów, które zdaniem redaktorów czasopisma są najlepszymi wydanymi produkcjami w tym roku.

W zestawieniu nie mogło oczywiście zabraknąć najnowszego krążka od Gomez, „Rare” oraz jej singla o tym samym tytule, który uplasował się na wysokiej, #12 pozycji. Sprawdźcie szczegóły poniżej.

Najlepsze albumy 2020 według magazynu Billabord

„W ostatnich latach Selena Gomez udowodniła swoją waleczność nie tylko jako pop-celebrytka, ale także jako artystka gotowa podjąć ryzyko z nowymi i unikalnymi zmianami w produkcji i pisaniu piosenek (zobacz: „Bad Liar”, „Fetish”). Podobnie jest na jej mistrzowskim trzecim solowym albumie, nie ma tam ani jednego zapychacza, który jest tak diarystyczny jak i taneczny – i który zrodził jej pierwszą piosenkę numer jeden na Hot 100 z „Lose You to Love Me”, która jest niesamowitym hymnem o znalezieniu poczucia własnej wartości w trakcie zerwania. Rzeczywiście, „Rare” można podsumować słowami jąkającego się drugiego singla (który może być jednym z hitów stulecia): „Wow, spójrz na nią teraz””.

Zobacz pełną listę na stronie Billbaord.

Najlepsze piosenki 2020 według magazynu Billabord

#12. Selena Gomez, „Rare”
„Utwór tytułowy i misja najbardziej osobistego albumu Seleny Gomez do tej pory, rozpaczliwy lament „Rare” jest pełen produkcji i lirycznych detali, które wyróżniają ostatnie cztery lata pracy gwiazdy popu. „Widziałam nas jak się starzejemy / Palące się tosty w tosterze / Moje ambicje były zbyt duże”, jęczy Gomez ponad subtelnie kołyszącym basem i warstwową perkusją, znajdując stabilność i pewność siebie, aby powiedzieć to, czego potrzebuje. „Nie mam tego wszystkiego / Nie twierdzę, że mam / Ale wiem, że jestem wyjątkowa”, ogłasza, ciężko zasłużoną samoocenę, która wydaje się być kulminacją czegoś ważnego zarówno dla Gomez, jak i jej oddanych fanów.”

Zobacz pełną listę na stronie Billbaord.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.