Witamy na stronie Selena-Gomez.pl! Twoje najdłużej działające źródło informacji o Selenie Gomez w Polsce!

 

12.04.15


Dzisiejszego wieczora w USA odbywa się coroczna gala rozdań nagród jaką jest MTV Movie Awards 2015. W zeszłym roku panna Gomez nie była obecna na uroczystości, ale jak donoszą niektóre portale, w tym roku ma się zjawić… i wystąpić!

Strony internetowe jak Pulse czy Bet opublikowały artykuły, w których potwierdzają występ z piosenką I Want You To Know, która jest duetem pomiędzy naszą idolką, a producentem Zeddem. Nie wiemy jednak czy Selena faktycznie zjawi się na wydarzeniu, gdyż jak sami wiecie – przebywa u rodziny w Teksasie. Mimo wszystko nam pozostaje wierzyć, że informacje są prawdziwe, bo chyba każdy chciałby usłyszeć wykonanie piosenki na żywo. 🙂
WITAJ NA SELENA-GOMEZ.PL

Witryna selena-gomez.pl jest jedyną polską stroną stworzoną z myślą o polskich fanach Seleny Gomez. Nie mamy kontaktu z artystką ani jej teamem. Wszystkie materiały zamieszczone na witrynie należą do ich oryginalnych właścicieli. Strona selena-gomez.pl nie przywłaszcza sobie żadnych praw autorskich do zdjęć i mediów, jedynie zastrzega sobie prawa do zredagowanych artykułów zawartych na witrynie, a także do wyglądu strony głównej, galerii oraz wszystkich dodatkowych podstron.
O STRONIE

Nazwa strony: Selena-Gomez.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Założenie strony: 28 sierpnia 2010
Kontakt: sgpolandteam@gmail.com

Stronę przegląda obecnie osób, a wyświetlono ją do tej pory razy.

Dziękujemy!© 2019 Selena Gomez Polska -
Układ według: Ana N. Design
Kodowanie przez: Lannie D.