Plotki: Selena powodem rozstania Brangeliny?

Plotki: Selena powodem rozstania Brangeliny?

Selena Gomez nie spowodowała rozwodu Brada Pitta i Angeliny Jolie, wbrew twierdzeniom absurdalnych stron i gazet plotkarskich. „Gossip Cop” może zaprzeczyć wyłącznie tym fałszywym, ale większość sądzi, że jest to coś, co jest „bez znaczenia”.

Na początku tego roku, piosenkarka zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym ewidentnie spędzała czas z Pittem podczas rozdania „Złotych Globów”. Obie postacie są znane, bo pokrótce pojawiły się w filmie „The Big Short”, a to zakres ich związku. Ale w świetle Jolie, która złożyła pozew o rozwód z Pittem, The „Radar Online” twierdzi, że to skandalicznie, że „Gomez nie może trzymać rąk przy sobie” i to mogło kosztować Brada Pitta swojego małżeństwa.”

Wielokrotnie obalone postawy, przetwarza jeszcze raz tę historię „National Enquirer”, że w „Gossip Cop” na początku tego roku Jolie powiedziała: „Została wprowadzona w stan zamieszania” po dowiedzeniu się, że jej mąż spotkał się z Gomez po rozdaniu nagród. W tym czasie, tak „źródło” powiedziało: „Angelina po zobaczeniu Instagramu Seleny i usłyszeniu przez niektórych znajomych, że Selena i Brad bezwstydnie flirtowali, wpadła w szał.” Ponownie przytaczamy słowa wątpliwego źródła, które powiada: „Selena wchodzi w grę, więc zadzwoniła do swojego przyszłego męża i Angie zakazała Bradowi utrzymywać więzi z Seleną i zakazano mu znowu z nią pracować.”

Ale jak „Gossip Cop”ogłosił, gdy przyszła wiadomość, że Pitt i Gomez nie flirtują. Zapewniano nas przez bliskiego źródła sytuacji, że wiadomość była fałszywa i byli pewni, że nadal to jest coś „bez znaczenia”.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.