Witamy na stronie Selena-Gomez.pl! Twoje najdłużej działające źródło informacji o Selenie Gomez w Polsce!

 

22.09.16

Selena Gomez nie spowodowała rozwodu Brada Pitta i Angeliny Jolie, wbrew twierdzeniom absurdalnych stron i gazet plotkarskich. „Gossip Cop” może zaprzeczyć wyłącznie tym fałszywym, ale większość sądzi, że jest to coś, co jest „bez znaczenia”.

Na początku tego roku, piosenkarka zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym ewidentnie spędzała czas z Pittem podczas rozdania „Złotych Globów”. Obie postacie są znane, bo pokrótce pojawiły się w filmie „The Big Short”, a to zakres ich związku. Ale w świetle Jolie, która złożyła pozew o rozwód z Pittem, The „Radar Online” twierdzi, że to skandalicznie, że „Gomez nie może trzymać rąk przy sobie” i to mogło kosztować Brada Pitta swojego małżeństwa.”

Wielokrotnie obalone postawy, przetwarza jeszcze raz tę historię „National Enquirer”, że w „Gossip Cop” na początku tego roku Jolie powiedziała: „Została wprowadzona w stan zamieszania” po dowiedzeniu się, że jej mąż spotkał się z Gomez po rozdaniu nagród. W tym czasie, tak „źródło” powiedziało: „Angelina po zobaczeniu Instagramu Seleny i usłyszeniu przez niektórych znajomych, że Selena i Brad bezwstydnie flirtowali, wpadła w szał.” Ponownie przytaczamy słowa wątpliwego źródła, które powiada: „Selena wchodzi w grę, więc zadzwoniła do swojego przyszłego męża i Angie zakazała Bradowi utrzymywać więzi z Seleną i zakazano mu znowu z nią pracować.”

Ale jak „Gossip Cop”ogłosił, gdy przyszła wiadomość, że Pitt i Gomez nie flirtują. Zapewniano nas przez bliskiego źródła sytuacji, że wiadomość była fałszywa i byli pewni, że nadal to jest coś „bez znaczenia”.WITAJ NA SELENA-GOMEZ.PL

Witryna selena-gomez.pl jest jedyną polską stroną stworzoną z myślą o polskich fanach Seleny Gomez. Nie mamy kontaktu z artystką ani jej teamem. Wszystkie materiały zamieszczone na witrynie należą do ich oryginalnych właścicieli. Strona selena-gomez.pl nie przywłaszcza sobie żadnych praw autorskich do zdjęć i mediów, jedynie zastrzega sobie prawa do zredagowanych artykułów zawartych na witrynie, a także do wyglądu strony głównej, galerii oraz wszystkich dodatkowych podstron.
O STRONIE

Nazwa strony: Selena-Gomez.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Założenie strony: 28 sierpnia 2010
Kontakt: sgpolandteam@gmail.com

Stronę przegląda obecnie osób, a wyświetlono ją do tej pory razy.

Dziękujemy!© 2019 Selena Gomez Polska -
Układ według: Ana N. Design
Kodowanie przez: Lannie D.