Witamy na stronie Selena-Gomez.pl! Twoje najdłużej działające źródło informacji o Selenie Gomez w Polsce!

 

17.06.19

„Moje włosy wyglądają na szczęśliwe, kiedy jestem szczęśliwa” – twierdzi Selena Gomez, co wyznała w najnowszym wywiadzie do Pantene Meksyk. Artystka współpracuje ze wspomnianą marką już 4 lata! 15 czerwca 2015 roku wokalistka podzieliła się z fanami informacją na Instagramie, że została ambasadorką ogólnoświatowego brandu Pantene, który słynie z wysokiej jakości produktów poprawiających kondycję włosów każdego rodzaju od farbowanych po naturalne. Gwiazda mimo że wielokrotnie zmieniała swój image – od prostego boba po długie fale przez czerń i brąz po blond zawsze pozostawała wierna produktom Pantene. Dzięki temu jej włosy nadal pozostają w nienagannym stanie. Z racji tego w marcu ruszyła nowa kampania reklamowa, pojawiła się kolejna sesja zdjęciowa [obejrzyj zdjęcia] i kolejny produkt, który stał się urodowym przełomem, artystka udzieliła wywiadu. Jego tłumaczenie znajdziecie tuż pod nagraniem.

Pantene Meksyk: „Co oznacza dla ciebie „Dzień Wspaniałych Włosów”?”

Selena Gomez: „Wspaniałe włosy są głównie kluczem do wszystkiego. W pewien sposób dają mi poczucie bezpieczeństwa, ale jednocześnie stały się odbiciem tego, kim jestem. Kocham zmieniać moje włosy na różne sposoby, bawić się nimi. To bardzo dobra zabawa, żeby zmieniać swoje włosy, możesz założyć wtedy wszystko, kiedy włosy wyglądają wspaniale.”

Pantene Meksyk: „Jak się czujesz, gdy masz „Dzień Wspaniałych Włosów”?”

Selena Gomez: „Kiedy mam „Dzień Wspaniałych Włosów” czuję się starszej z pewnych powodów, czuję się jak kobieta, kiedy wszystko się ze sobą łączy, nie wiem dlaczego. Wcale nie w porównaniu do dobrej fryzury czuję się niezwyciężona.”

Pantene Meksyk: „Myślisz, że „Dzień Wspaniałych Włosów” wpływa na twoją pewność siebie?”

Selena Gomez: „Po pierwsze pewność siebie to kochanie siebie i bycie miłym dla siebie, więc to jest to nad czym pracuję najpierw. Później moje włosy nadają mi pewności siebie pod pewnym względem, ale czasami mam „Dzień Wspaniałych Włosów”, ale nie czuję się pewna siebie, ale wierzę, że mogę mieć i świetne włosy, i czuć się pewnie. Moje włosy wyglądają na szczęśliwe, kiedy jestem szczęśliwa.”

Pantene Meksyk: „Jak zacząć od siły każdego dnia?”

Selena Gomez: „To jest jak sprawdzanie siebie. Wstajesz, daję sobie czas, nie jestem osobą, która jest rannym ptaszkiem, więc mówię do siebie, zajmuje mi to sekundę, myję moją twarz, układam włosy. Nigdy nie wiem, co włożę, to ostatnia rzecz mojego dnia. To zależy od mojego nastroju.”

Pantene Meksyk: „Coś, co wkrótce podbijesz?”

Selena Gomez: „Myślę, co następuje w kategoriach celów… Staram się być dobrym przyjacielem, dobrą osobą, pracować naprawdę ciężko, wziąć nieco przerwy dla siebie, bo ją potrzebuję. Każdy powinien tak robić.”

Pantene Meksyk: „Jak przygotowujesz się do dnia?”

Selena Gomez: „Kiedy zaczynam pracę, staram się myśleć, że będę dobrze się bawić, bo to jest jej częścią, dlatego ją wykonuję. Kiedy muszę ubrać się sama, czuję, że… Polegam głównie na moich dziewczynach [przyjaciółkach], one są perfekcyjne, mamy przy tym dużo zabawy. Później Hung [Vanngo, makijażysta] zajmuje się moim makijażem. Ale z dnia na dzień następują zmiany. Rankiem chcę być świeża, może wieczorem się przebieram, albo nie, ale to zajmuje dużo czasu.”

Pantene Meksyk: „Co zainspirowało cię do tworzenia piosenek w języku hiszpańskim?”

Selena Gomez: „Słuchałam hiszpańskiej muzyki przez całe moje życie i kiedy miałam 15 lat, albo 16 lat nagrałam cztery piosenki na moją płytę i przetłumaczyliśmy je [na hiszpański]. Później koncertowałam w Ameryce Łacińskiej, więc dlatego one [piosenki po hiszpańsku] powstawały, mimo że czasami nie były najlepsze. Myślę, że to jest część mnie, coś się ze mną dzieje, gdy słucham latynoskiej muzyki. To moja krew, oczywiście, więc dorastałam słuchając kolumbijskiej muzyki, jak moja rodzina, to było zabawne, ale z czasem się to zmieniło, kultura. Najbardziej lubię Meksyk, to było niesamowite, być w tym mieście [stolica Meksyku – Meksyk], gdzie jest mieszanina muzyki, gdzie nic nie jest posegregowane.”

Pantene Meksyk: „Wiadomość dla ciebie?”

Selena Gomez: „Kocham moich fanów z Ameryki Łacińskiej. Bardzo, bardzo, bardzo za Wami tęsknię, ale planuję Was odwiedzić niebawem, bo wszyscy mamy wspaniałe włosy.”WITAJ NA SELENA-GOMEZ.PL

Witryna selena-gomez.pl jest jedyną polską stroną stworzoną z myślą o polskich fanach Seleny Gomez. Nie mamy kontaktu z artystką ani jej teamem. Wszystkie materiały zamieszczone na witrynie należą do ich oryginalnych właścicieli. Strona selena-gomez.pl nie przywłaszcza sobie żadnych praw autorskich do zdjęć i mediów, jedynie zastrzega sobie prawa do zredagowanych artykułów zawartych na witrynie, a także do wyglądu strony głównej, galerii oraz wszystkich dodatkowych podstron.
O STRONIE

Nazwa strony: Selena-Gomez.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Założenie strony: 28 sierpnia 2010
Kontakt: sgpolandteam@gmail.com

Stronę przegląda obecnie osób, a wyświetlono ją do tej pory razy.

Dziękujemy!© 2019 Selena Gomez Polska -
Układ według: Ana N. Design
Kodowanie przez: Lannie D.