Witamy na stronie Selena-Gomez.pl! Twoje najdłużej działające źródło informacji o Selenie Gomez w Polsce!

 

13.10.19

Wczorajszy dzień, 12 października był dość produktywny dla Seleny Gomez. Rankiem wokalistka została przyłapana na ulicach nadmorskiego miasteczka Malibu, Kalifornia wraz z grupką przyjaciół [sprawdź szczegóły], gdzie wybrała się do restauracji Nobu, a kilka godzin później już spostrzeżono ją w centrum Los Angeles, Kalifornia, gdy opuszczała dom swojej przyjaciółki Connar Franklin, która obchodziła tego dnia swoje 22 urodziny. Gwiazda najwyraźniej była złożyć jej życzenia. Artystka w luźnym outficie wydawała się być zrelaksowana, nie zważając na czyhających na nią fotoreporterów tuż za rogiem. Piosenkarka wieczorem, 12 października spotkała się z większą grupą bliskich jej osób podczas przyjęcia urodzinowego właśnie Connar, co zostało uwiecznione na fotografiach oraz nagraniach. Gomez widziała się między innymi Theresą Marie Mingus, z którą stworzyła kolekcję strojów kąpielowych Krahs [sprawdź więcej] i Aaronem Carpenterem. Gwiazda zaskoczyła imprezowym lookiem, makijażem z podkreślonymi ustami i charakterystycznymi dla niej falowanymi włosami. Zapoznajcie się z najnowszymi zdjęciami oraz nagraniami, które zamieściłam poniżej. Wszystkiego najlepszego dla Connar!

Opuszczając dom przyjaciółki Connar Franklin w Los Angeles, Kalifornia – 12 października


Świętując urodziny przyjaciółki Connar Franklin w Los Angeles, Kalifornia – 12 październikahttps://twitter.com/selenasmediapl/status/1183794200036417539

Nagrania: 12345WITAJ NA SELENA-GOMEZ.PL

Witryna selena-gomez.pl jest jedyną polską stroną stworzoną z myślą o polskich fanach Seleny Gomez. Nie mamy kontaktu z artystką ani jej teamem. Wszystkie materiały zamieszczone na witrynie należą do ich oryginalnych właścicieli. Strona selena-gomez.pl nie przywłaszcza sobie żadnych praw autorskich do zdjęć i mediów, jedynie zastrzega sobie prawa do zredagowanych artykułów zawartych na witrynie, a także do wyglądu strony głównej, galerii oraz wszystkich dodatkowych podstron.
O STRONIE

Nazwa strony: Selena-Gomez.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Założenie strony: 28 sierpnia 2010
Kontakt: sgpolandteam@gmail.com

Stronę przegląda obecnie osób, a wyświetlono ją do tej pory razy.

Dziękujemy!© 2019 Selena Gomez Polska -
Układ według: Ana N. Design
Kodowanie przez: Lannie D.