Ogłoszenie od Seleny to nowy film?

Parę postów niżej mogliście przeczytać o tym, że nasza Selena ma dla nas specjalne ogłoszenie, które ogłosi przed zakończeniem tygodnia. Pojawiło się wiele spekulacji dotyczących tego, czego dana informacja może dotyczyć. Większość zakłada, że Gomez zdradzi jakieś szczegóły odnośnie nowej muzyki, aczkolwiek strona internetowa Gossip Girl twierdzi inaczej. Owa strona jako jedna z nielicznych ma sprawdzone informacje i jak podaje, Selena ma w planach ogłosić… nowy film! Nie wiemy jednak czy artykuł jest prawdziwy i czy ogłoszenie faktycznie dotyczy filmu. Myślicie, że Gomez zaprezentuje nam się jakiejś nowej roli? Czy może w końcu zdradzi szczegóły odnoście 13 Reasons Why, filmu, który miał być nagrywany już w 2012?

Selena Gomez ma zamiar w tym tygodniu ogłosić nowy film, Gossip Girl podaje. Nie podamy żadnych innych szczegółów niż to, że Gomez podzieliła się tą wiadomością z Gossip Girl w niedzielę podczas Złotych Globów.

Inne strony publikowały tweety Daily Mail o tym, że Gomez ogłosi coś wielkiego, a my zdecydowaliśmy powiedzieć coś o tej historii. Na przykład HollywoodLies lub jak kto woli HollywoodLife podało, że „nowa muzyka jest w drodze” od Gomez i producenta muzycznego, Zedda, z którym pokazała się na Złotych Globach. Tabloid się myli. Ten artykuł jest kłamstwem jak wszystkie inne z HollywodLife, które pisało niedawno o tym, że Gomez spotykała się z biznesmenem z Dubaju. Selena używała nawet swoich mediów [Instagrama], aby stwierdzić „HollywoodLife nigdy nie jest prawdą. Nigdy”. Reasumując, Gossip Girl i Selena mieli krótką pogawędkę o tych wszystkich fałszywych historiach na ten temat.

Co ciekawe, HollywoodLife nadal uważa, że nadchodzące ogłoszenie to nowa muzyka. Pytają: „Czy dostaniemy jakiś przebłysk nowej muzyki Gomez na początku 2015?”, „Jak myślisz, co będzie dużym ogłoszeniem Seleny?” Oni nie pytają swoich czytelników, oni chcą im wmówić kłamstwo.

W każdym razie, Gossip Girl wspomniało już o tym, że Gomez ogłosi nowy, filmowy projekt. Nie powiemy nic więcej. Zamiast tego pozwolimy aktorce i piosenkarce udzielić więcej informacji na ten temat. Na sam koniec, życzymy jej wszystkiego najlepszego z nowym filmem.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.