SELENA-GOMEZ.PL – Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji na temat Seleny Gomez
 

@selenagomez

8 Lip 2016
    Nowy projekt Seleny z Kevin’em Hart’em
    Categories: no Comments / Instagram, Projekty, Zdjęcia

Nie jest tajemnicą to, iż nasza idolka angażuje się w wiele projektów. Są to między innymi reklamy, o czym przekonujemy się, widząc pannę Gomez na opakowaniach znanych marek, typu „Pantene”. Warto także dodać, że nie tylko sama twarz Selly świetnie reklamuje jej najnowszy album, ale i także słowa piosenek, takich jak „Love You Like A Love Song” poprzez „Coca-Colę”. Można tutaj wymienić wiele, wiele angaży naszej idolki, ale przejdźmy do najnowszego przedsięwzięcia. W nocy Hung Vanngo–  obecny makijażysta panny Gomez, który zajmuje się jej wyglądem na przeróżne gale. Mężczyzna postanowił podzielić się z nami kolejnym, pięknym zdjęciem gwiazdy, które zostało wykonane przed galą „iHeart Radio Awards 2016”. Podczas najnowszego wywiadu dla gazety ‚The Province’, chłopak postanowił także krótko wspomnieć na temat Seleny.

„Nie pracuję z Seleną w pełnym wymiarze czasu, ale podczas ważniejszych rzeczy: Oscary, American Music Awards, Victoria’s Secret Show oraz Revival Tour. Ona jest niesamowita i zawsze piękna.”

Maluje on takie gwiazdy jak Taylor Hill, Karlie Kloss czy Adrianę Limę. Jak wspominała Berry po śmierci Jake’a Bailey’a „przejął” on Selenę i zajmuje się jej makijażem na różne wydarzenia i nie tylko, ma w zwyczaju publikować jej selfie na swoim Instagramie. To zdjęcie przedstawia naszą idolkę w czarnym, eleganckim stroju. Spójrzcie na piękny makijaż Selly. Warto także dodać, że owa fotografia została zrobiona w Los Angeles wczorajszego popołudnia, gdzie teraz znajduje się panna Gomez, gdyż już niebawem wystąpi tutaj na scenie w ramach swojej trasy „Revival Tour”. Warto także dodać, że bilety na to wydarzenie wyprzedały się już dawno! Wygląda na to, iż była to sesja zdjęciowa. Spójrzcie sami:

1

„Superszybka wycieczka do LA dzisiaj w celu zrobienia sesji zdjęciowej z tą piękną panią. ❤️”

Warto także dodać, że zdjęciami zajął się Eric Davison, który pracuje dla znanych magazynów, między innymi „GQ”, czy też „Vanity Fair”, które są znane na całym globie. W towarzystwie naszej idolki na fotografiach znalazł się Kevin Hart, który jest amerykańskim aktorem filmowy i telewizyjnym oraz komikiem. Zdjęciem tym podzieliła się z nami nasza idolka na własnym profilu na Instagramie, ale chwilę potem usunęła je, ale owa fotografia znajduje się w naszej galerii. Na niej widoczny jest wspomniany aktor, oparty o luksusowy, czarny samochód. Po drugiej stronie znajduje się nasza idolka w czarnym stroju z powyższego zdjęcia, także wspierająca się pojazdem, ale tym razem białym. Być może panna Gomez będzie reklamować właśnie tę markę samochodów, ale jak zwykle czas pokaże. Przyjrzyjcie się poniższej fotografii, klikając w jedną z miniaturek, być może uda Wam się odgadnąć markę tych pojazdów. 😉

„Zgadnijcie, który samochód należy do mnie, a który do Kevina.”


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.