Nowa muzyka w drodze! Selena Gomez oficjalnie ogłasza „Rare” w wersji deluxe

Nowa muzyka w drodze! Selena Gomez oficjalnie ogłasza „Rare” w wersji deluxe

Selena Gomez oficjalnie za pomocą swoich mediów społecznościowych ogłosiła wydanie nowej, rozszerzonej wersji albumu „Rare”. Rozszerzona płyta posiadać będzie trzy nowe utwory, „Boyfriend” [sprawdź więcej], „She” oraz „Souvenir”. Nowe utwory będą do odsłuchania już 9 kwietnia o 14:00 godzinie czasu polskiego.

Gomez dodatkowo poinformowała, że przeznaczy symbolicznego dolara z każdej sprzedanej rzeczy ze swojego oficjalnego sklepu na rzecz Plus 1 COVID-19 Relief Fund ku walce z koronawirusem.

„Wiele z was wie jak bardzo cieszyłam się na wydanie „Boyfriend”. To lekka piosenka o upadaniu i wstawaniu wiele razy w życiu miłosnym, ale także o tym, że nie potrzebujesz nikogo oprócz siebie, aby być szczęśliwym.

Napisaliśmy ją na długo przed tym kryzysem, ale w obecnym kontekście chcę wyjaśnić, że posiadanie chłopaka nie znajduje się na szczycie mojej listy priorytetów. Podobnie jak reszta świata, modlę się o bezpieczeństwo, jedność i powrót do zdrowia podczas tej pandemii.

Z tego powodu osobiście przekazuję darowizny na COVID-19 Plus i jednego dolara z każdego zakupu z mojego oficjalnego sklepu.”
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.