Witamy na stronie Selena-Gomez.pl! Twoje najdłużej działające źródło informacji o Selenie Gomez w Polsce!

 

08.10.19

Selena Gomez dba o swoją prywatność. Na próżno szukać informacji o (chociażby) nowych związkach na jej profilach w mediach społecznościowych. Ostatnio jednak powróciły plotki sprzed kilku lat, według których Selena Gomez ma spotykać się z Niallem Horanem. Czy dawna gwiazda Disney Channel i członek One Direction rzeczywiście są razem? Otóż nic bardziej mylnego! Obie gwiazdy łączy jedynie przyjaźń, co przyznał sam wokalista w jednym z najnowszych wywiadów. Gomez i Horan uwielbiają się spotykać, gdyż posiadają tę samą grupę przyjaciół. Dowodem na to jest jedno z ich wspólnych zdjęć, które opublikowała przyjaciółka Seleny – Courtney Lopez na Instagramie. Fotografię oraz tłumaczenie wywiadu Nialla znajdziecie poniżej.

Courtney Lopez na Instagramie – 3 października


https://twitter.com/selenasmediapl/status/1181465465195057152

Niall Horan o Selenie Gomez: „Mamy tę samą grupę przyjaciół l Spotykamy się cały czas. To się stało, że tylko jedno zdjęcie zostało opublikowane. Jesteśmy dobrymi przyjaciółmi. Nie tworzymy żadnej kolaboracji.”

Selena Gomez na Instagramie – 7 października

Selena Gomez na Instagramie: „Ja, cały czas.”WITAJ NA SELENA-GOMEZ.PL

Witryna selena-gomez.pl jest jedyną polską stroną stworzoną z myślą o polskich fanach Seleny Gomez. Nie mamy kontaktu z artystką ani jej teamem. Wszystkie materiały zamieszczone na witrynie należą do ich oryginalnych właścicieli. Strona selena-gomez.pl nie przywłaszcza sobie żadnych praw autorskich do zdjęć i mediów, jedynie zastrzega sobie prawa do zredagowanych artykułów zawartych na witrynie, a także do wyglądu strony głównej, galerii oraz wszystkich dodatkowych podstron.
O STRONIE

Nazwa strony: Selena-Gomez.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Założenie strony: 28 sierpnia 2010
Kontakt: sgpolandteam@gmail.com

Stronę przegląda obecnie osób, a wyświetlono ją do tej pory razy.

Dziękujemy!© 2019 Selena Gomez Polska -
Układ według: Ana N. Design
Kodowanie przez: Lannie D.