Witamy na stronie Selena-Gomez.pl! Twoje najdłużej działające źródło informacji o Selenie Gomez w Polsce!

 

17.09.19

Netflix dał zielone światło „Living Undocumented”, czyli nowemu dokumentowi od nagradzanych przez Emmy producentów Aarona Saidmana i Eli Holzmana oraz wykonawczej produkcji Seleny Gomez. Premiera ma odbyć się na całym świecie 2 października we wspomnianej internetowej telewizji. „Living Undocumented” przedstawia osiem nieudokumentowanych historii rodzin w sześciu odcinkach, które podjęły niezwykłe ryzyko, że ekipy filmowe mogą kronikować ich życie w obliczu potencjalnej deportacji. Od wstrząsających po pełne nadziei, ich podróże oświetlają i humanizują złożony amerykański system imigracyjny. „Living Undocumented” przedstawia zmagania wielu osób, które muszą przetrwać w dążeniu do realizacji amerykańskiego marzenia. „Living Undocumented” jest produkowany przez Holzman i Saidman za pośrednictwem sztandaru The Industrial Intelligence Corporation, wraz z producentami wykonawczymi: Seleną Gomez, Mandy Teefey, Anną Chai i Seanem O’Grady. Oprócz produkcji wykonawczej Saidman i Chai współreżyserowali serial. „Zdecydowałam się na produkcję tej serii, „Living Undocumented”, ponieważ w ciągu ostatnich kilku lat słowo imigrant najwyraźniej stało się słowem negatywnym” – powiedziała Gomez w wywiadzie do deadline.com. „Mam nadzieję, że serial może rzucić światło na to, jak to jest żyć w tym kraju jako nieudokumentowany imigrant z pierwszej ręki, to o odważnych ludziach, którzy postanowili podzielić się swoimi historiami”.


https://twitter.com/selenasmediapl/status/1173968510063656960

Selena Gomez na Instagramie: „Jestem taka szczęśliwa, że jestem częścią serialu dokumentalnego Netflixa – „Living Undocumented”. Kwestia imigracji jest bardziej złożona niż jedna administracja, jedno prawo lub historia, o której słyszysz w wiadomościach. To są prawdziwi ludzie w Twojej społeczności, Twoi sąsiedzi, Twoi przyjaciele – wszyscy są częścią kraju, który nazywamy domem. Nie mogę się doczekać, abyście to zobaczyli i mam nadzieję, że to na Was wpłynie, tak jak na mnie. Serial będzie dostępny na całym świecie od 2 października.❤️”

Selena Gomez na Instagram Stories – 17 wrześniaWITAJ NA SELENA-GOMEZ.PL

Witryna selena-gomez.pl jest jedyną polską stroną stworzoną z myślą o polskich fanach Seleny Gomez. Nie mamy kontaktu z artystką ani jej teamem. Wszystkie materiały zamieszczone na witrynie należą do ich oryginalnych właścicieli. Strona selena-gomez.pl nie przywłaszcza sobie żadnych praw autorskich do zdjęć i mediów, jedynie zastrzega sobie prawa do zredagowanych artykułów zawartych na witrynie, a także do wyglądu strony głównej, galerii oraz wszystkich dodatkowych podstron.
O STRONIE

Nazwa strony: Selena-Gomez.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Założenie strony: 28 sierpnia 2010
Kontakt: sgpolandteam@gmail.com

Stronę przegląda obecnie osób, a wyświetlono ją do tej pory razy.

Dziękujemy!© 2019 Selena Gomez Polska -
Układ według: Ana N. Design
Kodowanie przez: Lannie D.