Luke Milton, trener Seleny Gomez zdradza w jaki sposób wokalistka utrzymuje dobrą formę w rozmowie z US Weekly

Luke Milton, trener Seleny Gomez zdradza w jaki sposób wokalistka utrzymuje dobrą formę w rozmowie z  US Weekly

Jeden z trenerów personalnych Seleny Gomez obok jej znajomej Amy Rosoff Davis, Luke Milton udzielił ekskluzywnego wywiadu dla cotygodniowego magazynu US Weekly. Mężczyzna wyznał, że Gomez uczęszcza na jego zajęcia Training Mateod wraz z przyjaciółką Courtney Barry od2013 roku i daje na nich z siebie 100 procent, co czyni ją zaangażowaną w jej zdrowie.

Pełny artykuł do przeczytania poniżej.Spójrzcie na nią teraz! Selena Gomez podjęła się starania, aby priorytetowo potraktować swoje samopoczucie po przerwie w poszukiwaniu leczenia jej zdrowia psychicznego w 2018 roku. Trener piosenkarki, Luke Milton pomógł jej w zmianie stylu życia…

Były zawodowy gracz rugby założył program Training Mate, w którym Gomez uczestniczy od 2013 roku. Training Mate to 45-minutowy trening interwałowy o wysokiej intensywności (HIIT), który łączy ćwiczenia cardio z ćwiczeniami siłowymi. 27-letnia artystka doświadczyła „100 procent” poważnych zmian od czasu dołączenia do programu Miltona.

„Wygląda niesamowicie, naprawdę. Jest do tego zobowiązana i konsekwentna. Dba o swoje zdrowie i to jest najważniejsze” – powiedział 38-letni Milton, który rozmawiał z nami w poniedziałek 3 lutego. „Jestem w stanie powiedzieć o niej same pozytywne rzeczy”.

Milton powiedział, że Gomez, która często uczęszcza na Training Mate z najlepszą przyjaciółką Courtney Lopez, wpadła w „duże nerwy” podczas swoich pierwszych zajęć, ale od tego czasu „idzie jej naprawdę, naprawdę dobrze”. „Zawsze chcemy, aby [ona] wychodziła z uśmiechem na twarzy, ponieważ buduje wyniki. Im więcej ludzi przyjeżdża, tym bardziej są aktywni, tym lepsze są wyniki”– powiedział o absolwentce kanału Disney Channel.

Trener wyznał, że najbardziej zawstydzająca rzecz jaka się przytrafiła to piosenka od Justina Biebera na jej pierwszej wizycie.

„Ona jest taką legendą. Jest tak dobra w sporcie, ma świetną osobowość” – przypomniał, zauważając, że „tak dobrze dogaduje się ze wszystkimi”.

Gomez należy do rosnącej listy gwiazd, które dołączyły do Training Mate, w tym Lucy Hale, Ashley Greene, Ashley Tisdale i Hilary Duff. Milton uważa, że celebrytom podobał się program, ponieważ „trening działa”, i dodał: „Myślę, że kochają także środowisko i atmosferę. To bardzo autentyczne”.

Piosenkarka „Lose You to Love Me” głośno mówi o swoich zmaganiach ze zdrowiem psychicznym. Niedawno ujawniła, jak pracowała nad zwalczaniem takich problemów dla Wall Street Journal, mówiąc: „Dowiedziałam się, że cierpię na problemy ze zdrowiem psychicznym. I szczerze mówiąc, to była taka ulga. Uświadomiłam sobie, że istnieje sposób na uzyskanie pomocy i znalezienie osób, którym ufasz. Zażyłam odpowiednie leki, a moje życie całkowicie się zmieniło.”

Milton zauważył, że jego program może „wygenerować zmianę” w „zdolnościach umysłowych”.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.