Witamy na stronie Selena-Gomez.pl! Twoje najdłużej działające źródło informacji o Selenie Gomez w Polsce!

 

13.08.18

 

Post przyklejony – nowe wpisy poniżej

Już niebawem – 22 sierpnia strona selena-gomez.pl będzie obchodzić swoje 8 urodziny. Nasza witryna jest jedyną polską stroną stworzoną z myślą o polskich fanach młodej artystki, która codziennie dostarcza informacji z życia prywatnego i kariery gwiazdy nieprzerwanie od 22 sierpnia 2010 roku. Strona jak każda inna miała swoje wzloty i upadki. Dziś śmiało możemy przyznać, że jesteśmy jedynym, a co najważniejsze najlepszym polskim źródłem informacji o Selenie Gomez! Witryna miała różnych autorów. Dziś na stronie piszą dla Was Berry & Faith. Mamy nadzieję, że witryna nadal będzie Wam dobrze służyła przez kolejne długie lata i, że zawsze znajdziecie czas, aby nas odwiedzić. Na razie mamy dla Was z tej okazji konkurs na oficjalny merch wokalistki. Sprawdźcie zadanie konkursowe, aby zgarnąć wybrany produkt ze sklepu samej Seleny Gomez.

Konkurs: 8 lat selena-gomez.pl

Aby zdobyć wybrany przez Ciebie produkt z oficjalnego sklepu Seleny Gomez postaw na własną kreatywność! Wyobraź sobie, że pracujesz w wytwórni wokalistki. Twoim zdaniem jest ustalenie tytułu nadchodzącego albumu artystki oraz zawartych na nim 15 piosenek.

  1. Zatytułuj 15 piosenek i album (w języku polskim lub angielskim).
  2. Ty decydujesz, jaki format będzie posiadać Twoja praca. Liczy się kreatywność i poprawność językowa. Liczymy na bujną wyobraźnię!
  3. Biorąc udział w naszym konkursie w przypadku wygranej z góry akceptujesz możliwość podania adresu zamieszkania w celu otrzymania nagrody.
  4. Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej drogą e–mailową w celu wybrania dowolnego produktu ze sklepu wokalistki.
  5. W przypadku braku zaakceptowania powyższych wymagań, Twoja praca nie będzie brana pod uwagę.

Swoje prace wysyłacie na nasz konkursowy adres e–mailowy: sgpolandteam.konkursy@gmail.com w tytule wpisując „Konkurs”.

Czas trwania konkursu: 13 sierpnia – 22 sierpnia

Dzisiaj jest ostatnia szansa na wzięcie udziału w konkursie!WITAJ NA SELENA-GOMEZ.PL

Witryna selena-gomez.pl jest jedyną polską stroną stworzoną z myślą o polskich fanach Seleny Gomez. Nie mamy kontaktu z artystką ani jej teamem. Wszystkie materiały zamieszczone na witrynie należą do ich oryginalnych właścicieli. Strona selena-gomez.pl nie przywłaszcza sobie żadnych praw autorskich do zdjęć i mediów, jedynie zastrzega sobie prawa do zredagowanych artykułów zawartych na witrynie, a także do wyglądu strony głównej, galerii oraz wszystkich dodatkowych podstron.
O STRONIE

Nazwa strony: Selena-Gomez.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Założenie strony: 28 sierpnia 2010
Kontakt: sgpolandteam@gmail.com

Stronę przegląda obecnie osób, a wyświetlono ją do tej pory razy.

Dziękujemy!© 2019 Selena Gomez Polska -
Układ według: Ana N. Design
Kodowanie przez: Lannie D.