„Kocham słuchać kobiet, które przez wiele przeszły” – Kesha ponownie chwali muzykę od Seleny Gomez w nowym wywiadzie

„Kocham słuchać kobiet, które przez wiele przeszły” – Kesha ponownie chwali muzykę od Seleny Gomez w nowym wywiadzie

Już 31 stycznia światło dzienne ujrzy nowy album od Keshy, „High Road”. Piosenkarka z tej okazji udzieliła w niedawnym czasie wywiadu dla New York Times, gdzie opowiada o tym jak w końcu ma odwagę wydać nowy, przepełniony doświadczeniami album, a także wspomina o obecnych gwiazdach, których muzyki lubi słuchać najbardziej.

Na liście znajduje się Selena Gomez, która zdaniem Keshy „przeszła przez wiele, a mimo wszystko okazała się być twardzielką”. Sprawdźcie pełen fragment wywiadu już poniżej.


„Obudziłam się następnego dnia i poszłam ćwiczyć. Kiedy ćwiczę pilates zazwyczaj nie słucham muzyki, ale kiedy wybieram się na przejażdżkę rowerową lub pobiegać, albo po prostu zwyczajnie spaceruję po okolicy, to ją słucham. Jestem bardzo zainteresowana nową płytą od Seleny Gomez. Uszczęśliwia mnie. Kocham słuchać kobiet, które przez wiele przeszły, a mimo wszystko okazały się być twardzielkami. Mogę bardzo utożsamić się z ludźmi, którzy przeszli przez wiele publicznie, a później wydali muzykę odebraną jako ich moc, pozytywność i siłę. Właśnie to czuję, że robię na swojej nowej płycie. Mam wiele miłości do innych kobiet, które to robią.”Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.