SELENA-GOMEZ.PL – Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji na temat Seleny Gomez
 

@selenagomez

14 Maj 2016
    „Jestem podczas inspirującej chwili”- Selena w wywiadzie dla Marie Claire
    Categories: no Comments / Artykuły, Marie Claire

„Wiele osób uważa, że nie można dostać się tam, ale ja wiem, że mogę”

„Dopiero teraz wierzy, że jej talent jest po jej sławie”- powiedział Rob Burnett, który wyreżyserował Gomez w komedii, która miała swoją premierę na festiwalu Sundance i będzie dostępna na Netflix pod koniec czerwca (więcej tutaj). „W dzieciństwie zdałam sobie sprawę, że sława bez uczynków jest czymś pustym, to niesamowite”- mówi Selena. Zdobyła wiele. Jeśli jesteś Seleną Gomez, można po prostu zarobić miliony dolarów, aby robić to, co zrobiłeś. Ale jej pomysły zawsze chcą dać więcej z siebie, co jest oznaką, że ma artystyczną wolę. 

Jako jej najlepsza przyjaciółka, Taylor Swift ma intymną przewagę pod względem wzrostu Gomez. „Wykształconej i z otwartymi oczami 16-letniej dziewczyny, do tego wspaniale złożoną i  niezależną kobietą, bezwstydną”- pisze Swift email. „Ona prawdopodobnie nigdy nie wie, jak trudno było dostać się do tego punktu w swoim życiu i karierze. Ona nigdy publicznie nie wyjaśni, w jaki sposób musiała znosić i uniezależnić się”- mówi Taylor.

I nawet jeśli Gomez ma dochodzić do siebie w sposób niewyobrażalny nawet do niej kilka lat temu, piosenka w social media nadal będzie pułapką samooceny i wstrętu do siebie. Czasy, gdy pierwszą rzeczą, jaką zrobiła po przebudzeniu było spędzenie godziny w telefonie, ale może nadal iść przez to uczucie widząc zdjęcia innych gwiazd i pomyśleć: „On lubi trenować więcej”- mówi Selena. „Niemożliwe jest, aby nie czuć się zlekceważonym o tym. Z punktu widzenia dziewczynki 23-letniej, zdaję sobie sprawę, że jest to fałszywa rzeczywistość. Tylko widać najlepiej w ludzi”- Selena.

Dzień wcześniej Justin Bieber wstawił stare zdjecie obojga, z podpisem: „Feels.” „Każdy ma prawo czuć cokolwiek chcą czuć”- mówi. „Jestem osobą bardzo emocjonalną, a to jest trudne do okazania.”

W tym samym tygodniu, Bieber celowo obejrzał „World Tour” w Staples Center w Los Angeles, gdzie była ona widziana przez media, które natknęło się na siebie, podczas odgadywania stanu relacji. „Musiałem się przyzwyczaić”- mówi. „Tak jak można mieć, jeśli jest się z kimś, kto naprawdę przestał działać, a potem trzeba wracać do pracy.”

Od ostatniego związku, Gomez jest ostrożna, czyli ponownie otwarta, jeśli chodzi o utrzymanie rzeczy na co dzień. „I dnia. Przeszłam przez dobre czasach. Ale nie mogę ufać nikomu, więc datowanie może być świetną zabawą, jeśli wiem, że będę się dobrze bawić”- mówi.

„W naszej epoce podziału potencjalnych zalotników ma uprzedzenia.  Nawet o kim myślę, że jestem… Miałam zatrzymać ludzi, ponieważ chcą, aby powiedzieć wiele o jtej historii, bo to jest sposób w jaki jestem z ludźmi. Powiedziałam im: „Przykro mi, nie sądzę, abym mogła wiedzieć, wystarczy mi to powiedzieć.” Musisz zachować wiele z tego, co masz do siebie, to znaczy, należy zachować to w swoim sercu”- mówi Selena.

W ciemnych lustrach studio do testów w Van Nuys, Los Angeles, Gomez staje się okrutną wojowniczką i artystką, dowodzącą kilkunastu tancerzom poprzez choreografię, śpiewając jej przebój „Hands To Myself”. Jej kierownik trasy znajduje się na pobliskiej kanapie, patrząc w telefon. Słuchając uważnie choreografa, Gomez dopracowuje swoje poczynania na scenie.

Podekscytowania pokazuje fanom „gdzie jest w moim życiu”. Gomez jest jeszcze bardziej podekscytowana następnym albumem, dla którego ona i jej zespół rozpoczął nagrywanie. „Jestem podczas inspirującej chwili. Jestem bardzo zmotywowana.”

Istnieją zdjęcia autografów na ścianie recepcji innych artystów, którzy trenowali tutaj: Taylor, Katy, Britney, a w centrum, Gomez ( miała wtedy 16 lat). Ona zatrzymuje się przed obrazem, uśmiechając się jak wtedy, gdy była młodsza, i mówi: „Widzisz? Nic się nie zmieniło. Jestem dokładnie taka sama.”

„Może nawet wyglądają tak samo, ale teraz wszystko jest inaczej. To jest dokładnie to, co chce.” – Selena


This blog is kept spam free by WP-SpamFree.