y

 

Opublikowano: 28/09/2014
Autor posta: Berry
Skomentuj wpis (0)
Instagramowe i Twitterowe ciekawostki

Od wczorajszego dnia można powiedzieć, że na Instagramie naszej idolki wczoraj trochę się działo :-D. Fakt, że Selena już dawno nie dodała nowego zdjęcia nie zmienia tego, że na tym koncie zaczyna obserwować ją coraz więcej osób! Konto Gomez na Instagramie śledzi już uwaga… PONAD 15 MILIONÓW! Selena pobiła między innymi Miley Cyrus czy Demi Lovato.

Obserwujący Seleny to nie tylko fani. Jak się okazuje zdjęcia Seleny interesują jej dobrą znajomą Ashley Benson, która również postanowiła zaobserwować swoją koleżankę ;-).

Ostatnią ciekawostką z Instagrama jest fakt, że nasza idolka polubiła zdjęcie Carl’a Lentz’a, który jest pastorem w kościele Hillsong Church.

Przechodząc do Twittera naszej idolki (na którym ostatnio wybiło jej 23 milionów followersów!!!) Selena zaczęła obserwować Luke’a Hemmings, który jest członkiem zespołu 5SOS.

Także ku moim i być może Waszym zdziwieniu Selena w końcu skorzystała z Twittera! Piosenkarka pochwaliła nowy album Lady Gagi i Tony’ego Bennett. Nie musiała czekać, bo ta zaraz jej odpisała :-).

@SelenaGomez: Nowy album Tony’ego Bennett i & Lady Gagi jest najlepszy
@LadyGaga: @SelenaGomez dzięki Selena! Jak słodko!

Czyżby to oznaczało jej powrót na Twittera? Miejmy nadzieję!

» Dodaj Komentarz:

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

@selenagomez