Instagram: Wspomnienia Seleny Gomez z Bostonu, Massachusetts – SELENA-GOMEZ.PL

 

Instagram: Wspomnienia Seleny Gomez z Bostonu, Massachusetts

Instagram: Wspomnienia Seleny Gomez z Bostonu, Massachusetts

Selena Gomez wyjechała w zeszły weekend na wschodnie wybrzeże. Artystka spędziła trzy dni w Bostonie, Massachusetts. Duże publiczne zaangażowanie gwiazdy miało miejsce w piątek, 13 września, kiedy została uhonorowana podczas dorocznej kolacji w szpitalu McLean za pracę nad zmniejszeniem napiętnowania zdrowia psychicznego i wygłosiła tam mowę przewodnią. Szpital udostępnił jej zdjęcia z tego wieczoru i pochwalił jej aktywizm. „Dziękujemy, @selenagomez, za Twoją wytrwałą pracę na rzecz wyeliminowania piętna otaczającego zdrowie psychiczne i za ciepłe przyjęcie licznych uczestników naszej dorocznej kolacji w ubiegły piątek, którzy chcieli podzielić się z swoją historią” – napisał oficjalny profil szpitala na Twitterze. W swoim przemówieniu Gomez pochwaliła szpital za jego pracę. Przyjaciółki piosenkarki oklaskiwali jej przemówienie na swoich Instagramach [sprawdź relację z wydarzenia]. Ale wokalistka i jej paczka nie opuściła miasta tamtej nocy. Gomez była widziana na ulicach Bostonu, Massachusetts i robiła zdjęcia z fanami w sobotę. Następnego dnia udała się na kolację. Relację z tamtego weekendu, możecie znaleźć w tym wpisie. Od tamtej udanej końcówki tygodnia artystka pozostawała w zaciszu swojego domu w Studio City, Kalifornia aż go wczoraj, 18 września, kiedy to udostępniła swój jeden z najnowszych postów. Gwiazda podziękowała w nim jeszcze raz pracownikom i samemu szpitalowi McLean. Dzisiaj za to, 19 września podzieliła się prywatnymi fotografiami z pobytu w Bostonie. Możecie sprawdzić je poniżej.

Selena Gomez na Instagramie – 18 września

Selena Gomez na Instagramie: „Tak niesamowicie, że uczestniczyłam w niewiarygodnej dorocznej kolacji w szpitalu McLean i byłam zaszczycona mogąc podzielić się nieco moją historią. Dziękuję dr Rauch za zaproszenie i poświęcenie czasu na rozmowę na temat zdrowia psychicznego. I dziękuję wszystkim niesamowitym pracownikom McLean. Ogromne podziękowania dla Davida O’Russella za połączenie mnie z tymi niesamowitymi ludźmi. W tych momentach jestem bardzo wdzięczna za platformę, którą dał mi Bóg.❤️”

Selena Gomez na Instagramie – 19 września

Selena Gomez na Instagramie: „Mój dziennik ze zdjęciami z Bostonu.💜🌈 Dziękuję za to, że byłeś tak ciepły i serdeczny dla mnie, kiedy tam byłam!! Miałam najlepszy czas na spotkanie z tak wieloma z Was.”Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.