Witamy na stronie Selena-Gomez.pl! Twoje najdłużej działające źródło informacji o Selenie Gomez w Polsce!

 

19.09.19

Selena Gomez wyjechała w zeszły weekend na wschodnie wybrzeże. Artystka spędziła trzy dni w Bostonie, Massachusetts. Duże publiczne zaangażowanie gwiazdy miało miejsce w piątek, 13 września, kiedy została uhonorowana podczas dorocznej kolacji w szpitalu McLean za pracę nad zmniejszeniem napiętnowania zdrowia psychicznego i wygłosiła tam mowę przewodnią. Szpital udostępnił jej zdjęcia z tego wieczoru i pochwalił jej aktywizm. „Dziękujemy, @selenagomez, za Twoją wytrwałą pracę na rzecz wyeliminowania piętna otaczającego zdrowie psychiczne i za ciepłe przyjęcie licznych uczestników naszej dorocznej kolacji w ubiegły piątek, którzy chcieli podzielić się z swoją historią” – napisał oficjalny profil szpitala na Twitterze. W swoim przemówieniu Gomez pochwaliła szpital za jego pracę. Przyjaciółki piosenkarki oklaskiwali jej przemówienie na swoich Instagramach [sprawdź relację z wydarzenia]. Ale wokalistka i jej paczka nie opuściła miasta tamtej nocy. Gomez była widziana na ulicach Bostonu, Massachusetts i robiła zdjęcia z fanami w sobotę. Następnego dnia udała się na kolację. Relację z tamtego weekendu, możecie znaleźć w tym wpisie. Od tamtej udanej końcówki tygodnia artystka pozostawała w zaciszu swojego domu w Studio City, Kalifornia aż go wczoraj, 18 września, kiedy to udostępniła swój jeden z najnowszych postów. Gwiazda podziękowała w nim jeszcze raz pracownikom i samemu szpitalowi McLean. Dzisiaj za to, 19 września podzieliła się prywatnymi fotografiami z pobytu w Bostonie. Możecie sprawdzić je poniżej.

Selena Gomez na Instagramie – 18 września

Selena Gomez na Instagramie: „Tak niesamowicie, że uczestniczyłam w niewiarygodnej dorocznej kolacji w szpitalu McLean i byłam zaszczycona mogąc podzielić się nieco moją historią. Dziękuję dr Rauch za zaproszenie i poświęcenie czasu na rozmowę na temat zdrowia psychicznego. I dziękuję wszystkim niesamowitym pracownikom McLean. Ogromne podziękowania dla Davida O’Russella za połączenie mnie z tymi niesamowitymi ludźmi. W tych momentach jestem bardzo wdzięczna za platformę, którą dał mi Bóg.❤️”

Selena Gomez na Instagramie – 19 września

Selena Gomez na Instagramie: „Mój dziennik ze zdjęciami z Bostonu.💜🌈 Dziękuję za to, że byłeś tak ciepły i serdeczny dla mnie, kiedy tam byłam!! Miałam najlepszy czas na spotkanie z tak wieloma z Was.”

https://twitter.com/selenasmediapl/status/1174617949036077059WITAJ NA SELENA-GOMEZ.PL

Witryna selena-gomez.pl jest jedyną polską stroną stworzoną z myślą o polskich fanach Seleny Gomez. Nie mamy kontaktu z artystką ani jej teamem. Wszystkie materiały zamieszczone na witrynie należą do ich oryginalnych właścicieli. Strona selena-gomez.pl nie przywłaszcza sobie żadnych praw autorskich do zdjęć i mediów, jedynie zastrzega sobie prawa do zredagowanych artykułów zawartych na witrynie, a także do wyglądu strony głównej, galerii oraz wszystkich dodatkowych podstron.
O STRONIE

Nazwa strony: Selena-Gomez.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Założenie strony: 28 sierpnia 2010
Kontakt: sgpolandteam@gmail.com

Stronę przegląda obecnie osób, a wyświetlono ją do tej pory razy.

Dziękujemy!© 2019 Selena Gomez Polska -
Układ według: Ana N. Design
Kodowanie przez: Lannie D.