Witamy na stronie Selena-Gomez.pl! Twoje najdłużej działające źródło informacji o Selenie Gomez w Polsce!

 

08.08.19

Selena Gomez wraca na hollywoodzkie salony. Po gościnnym występie między innymi z Cardi B na festiwalu Coachella 2019 [sprawdź wpis], gwiazda w końcu po raz pierwszy w tym roku pojawiła się też na czerwonym dywanie. Okazja była wyjątkowa. W środę, 25 kwietnia już po raz siódmy w życiu zjawiła się na WE Day California 2019, czyli corocznym wydarzeniu fundacji walczącej o prawa dzieci. Wykonawczyni hitu „Taki Taki” pojawiła się na imprezie w prostej czarnej sukni francuskiego domu mody Dior [przeczytaj relację]. Całe wydarzenie było nadzorowane przez telewizję ABC, dzięki czemu widzowie mogą już jutro, 9 sierpnia obejrzeć nagranie z eventu na ich kanale. Z tej okazji dzień przed WE Day California 2019 wybrała się na próby [sprawdź więcej], by nagrać między innymi poniższy spot, którym podzieliła się dzisiaj na Instagramie. Gomez zaskoczyła kilku swoich fanów. Obejrzyjcie najnowsze nagranie.

https://twitter.com/selenasmediapl/status/1159467019915419651

Selena Gomez na Instagramie: „Każdy, kto wybiera się na #WEDay, zasłużył sobie na to dzięki aktom służby. Zaskoczyłam niektóre dzieci, które robią różnicę. Sprawdź @WEmovement specjalne 9 sierpnia o 20:00 na @ABCNetwork.”

Nagrywanie spotu reklamowego WE Day California 2019 w Inglewood, Kalifornia – 24 sierpniaWITAJ NA SELENA-GOMEZ.PL

Witryna selena-gomez.pl jest jedyną polską stroną stworzoną z myślą o polskich fanach Seleny Gomez. Nie mamy kontaktu z artystką ani jej teamem. Wszystkie materiały zamieszczone na witrynie należą do ich oryginalnych właścicieli. Strona selena-gomez.pl nie przywłaszcza sobie żadnych praw autorskich do zdjęć i mediów, jedynie zastrzega sobie prawa do zredagowanych artykułów zawartych na witrynie, a także do wyglądu strony głównej, galerii oraz wszystkich dodatkowych podstron.
O STRONIE

Nazwa strony: Selena-Gomez.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Założenie strony: 28 sierpnia 2010
Kontakt: sgpolandteam@gmail.com

Stronę przegląda obecnie osób, a wyświetlono ją do tej pory razy.

Dziękujemy!© 2019 Selena Gomez Polska -
Układ według: Ana N. Design
Kodowanie przez: Lannie D.