Witamy na stronie Selena-Gomez.pl! Twoje najdłużej działające źródło informacji o Selenie Gomez w Polsce!

 

13.01.20

„I Want A Boyfriend” to piosenka, którą napisała Selena Gomez u boku swojej przyjaciółki i autorki tekstów, Julii Michaels. „Jeden z tekstów mówi tam o cienkiej granicy pomiędzy pragnieniem, a potrzebą. Tak, ona chce chłopaka, ale go nie potrzebuje. Radzi sobie dobrze sama i my wszyscy powinniśmy.” – zdradził Justin Tranter.

Do sieci wyciekło nagranie zza kulis wywiadu z Seleną Gomez dla magazynu WSJ, na którego okładce zagościła [sprawdź więcej]. Wokalistka wypowiada się tam po raz pierwszy o piosence mówiąc, że była kiedyś na sesji w studio u boku Michaels i zapragnęła mieć chłopaka, więc w efekcie dziewczyny postanowiły napisać o tym utwór.Jaka jest twoja ulubiona piosenka, którą napisałaś?
Selena Gomez: „Prawdopodobnie „I Want A Boyfriend”, bo to było po prostu najfajniejsze doświadczenie. Po prostu byłam z moimi tekściarzami, których kocham i z którymi uwielbiam pracować. Wszyscy przeszliśmy już przez te różne emocje podczas bycia w studio i śpiewania o miłości, trudnościach, wrażliwości. Więc przyszłam [do studia] i byłam jak „chcę mieć chłopaka”. W momencie mieliśmy już fragment tekstu. Byłam jak „to jest to, czego teraz chcę”. Jestem singielką od dwóch lat.”


Póki co nie ma żadnych informacji czy Selena Gomez wyda kiedykolwiek tę piosenkę.WITAJ NA SELENA-GOMEZ.PL

Witryna selena-gomez.pl jest jedyną polską stroną stworzoną z myślą o polskich fanach Seleny Gomez. Nie mamy kontaktu z artystką ani jej teamem. Wszystkie materiały zamieszczone na witrynie należą do ich oryginalnych właścicieli. Strona selena-gomez.pl nie przywłaszcza sobie żadnych praw autorskich do zdjęć i mediów, jedynie zastrzega sobie prawa do zredagowanych artykułów zawartych na witrynie, a także do wyglądu strony głównej, galerii oraz wszystkich dodatkowych podstron.
O STRONIE

Nazwa strony: Selena-Gomez.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Założenie strony: 28 sierpnia 2010
Kontakt: sgpolandteam@gmail.com

Stronę przegląda obecnie osób, a wyświetlono ją do tej pory razy.

Dziękujemy!© 2019 Selena Gomez Polska -
Układ według: Ana N. Design
Kodowanie przez: Lannie D.