„I Want A Boyfriend” czyli Selena Gomez mówi o utworze, który napisała u boku Julii Michaels

„I Want A Boyfriend” czyli Selena Gomez mówi o utworze, który napisała u boku Julii Michaels

„I Want A Boyfriend” to piosenka, którą napisała Selena Gomez u boku swojej przyjaciółki i autorki tekstów, Julii Michaels. „Jeden z tekstów mówi tam o cienkiej granicy pomiędzy pragnieniem, a potrzebą. Tak, ona chce chłopaka, ale go nie potrzebuje. Radzi sobie dobrze sama i my wszyscy powinniśmy.” – zdradził Justin Tranter.

Do sieci wyciekło nagranie zza kulis wywiadu z Seleną Gomez dla magazynu WSJ, na którego okładce zagościła [sprawdź więcej]. Wokalistka wypowiada się tam po raz pierwszy o piosence mówiąc, że była kiedyś na sesji w studio u boku Michaels i zapragnęła mieć chłopaka, więc w efekcie dziewczyny postanowiły napisać o tym utwór.Jaka jest twoja ulubiona piosenka, którą napisałaś?
Selena Gomez: „Prawdopodobnie „I Want A Boyfriend”, bo to było po prostu najfajniejsze doświadczenie. Po prostu byłam z moimi tekściarzami, których kocham i z którymi uwielbiam pracować. Wszyscy przeszliśmy już przez te różne emocje podczas bycia w studio i śpiewania o miłości, trudnościach, wrażliwości. Więc przyszłam [do studia] i byłam jak „chcę mieć chłopaka”. W momencie mieliśmy już fragment tekstu. Byłam jak „to jest to, czego teraz chcę”. Jestem singielką od dwóch lat.”


Póki co nie ma żadnych informacji czy Selena Gomez wyda kiedykolwiek tę piosenkę.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.