Witamy na stronie Selena-Gomez.pl! Twoje najdłużej działające źródło informacji o Selenie Gomez w Polsce!

 

07.10.19

We wrześniu 2017 roku Selena Gomez ujawniła, że miała przeszczep nerki. Wokalistka choruje na toczeń rumieniowaty i operacja była niezbędna, aby poprawić jej stan zdrowia. Nerkę oddała jej przyjaciółka, Francia Raisa, która wiele poświęciła dla gwiazdy. Ostatnio wypowiedziała się dla etonline.com o swojej decyzji. Francia szczegółowo opisała swoją bezinteresowną decyzję z 2017 roku, kiedy przekazała swój organ potrzebującej przyjaciółce. „To była decyzja oparta na wierze” – wyjaśniła Raisa. „To po prostu zdarzyło się przypadkowo, ale nie wierzę w zbiegi okoliczności. Wierzę, że to sposób Boga na zachowanie anonimowości.” „Jestem bardzo wdzięczna za tę okazję” – dodała do operacji, która, jak wcześniej ujawniła, spowodowała, że zarówno ona, jak i Gomez „przeżyły depresję”. Po operacji i powrocie do zdrowia, Gomez została niedawno zauważona w studiu, nagrywając swoją bardzo oczekiwaną nową muzykę. Raisa potwierdziła etonline.com, że słyszała nowe utwory, dodając, że „bardzo nią potrząsnęły”. „Selena pracuje nad nową muzyką i planuje wydać ją w tym roku. Nowa muzyka będzie inną stroną Seleny i bardzo osobista” – powiedziało źródło. „Selena wiele przeszła przez lata i jest gotowa podzielić się nią ze światem”.


https://twitter.com/selenasmediapl/status/1181256235661877251

Francia Raisa o Selenie Gomez: „[Nowe piosenki Seleny] bardzo mną potrząsnęły. To była decyzja oparta na wierze [przeczep]. To po prostu zdarzyło się przypadkowo, ale nie wierzę w zbiegi okoliczności. Wierzę, że to sposób Boga na zachowanie anonimowości. Jestem bardzo wdzięczna za tę okazję.”WITAJ NA SELENA-GOMEZ.PL

Witryna selena-gomez.pl jest jedyną polską stroną stworzoną z myślą o polskich fanach Seleny Gomez. Nie mamy kontaktu z artystką ani jej teamem. Wszystkie materiały zamieszczone na witrynie należą do ich oryginalnych właścicieli. Strona selena-gomez.pl nie przywłaszcza sobie żadnych praw autorskich do zdjęć i mediów, jedynie zastrzega sobie prawa do zredagowanych artykułów zawartych na witrynie, a także do wyglądu strony głównej, galerii oraz wszystkich dodatkowych podstron.
O STRONIE

Nazwa strony: Selena-Gomez.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Założenie strony: 28 sierpnia 2010
Kontakt: sgpolandteam@gmail.com

Stronę przegląda obecnie osób, a wyświetlono ją do tej pory razy.

Dziękujemy!© 2019 Selena Gomez Polska -
Układ według: Ana N. Design
Kodowanie przez: Lannie D.