SELENA-GOMEZ.PL – Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji na temat Seleny Gomez
 

@selenagomez

23 Paź 2014
    Festiwal We Day w Vancouver! [MEGA POST]
    Categories: no Comments / Wystąpienia publiczne

Dokładnie wczoraj, 22 października w Vancouver odbył się długo wyczekiwany festiwal We Day, na którym nasza idolka miała okazję być prezenterką. Wydarzenie to ma na celu zainspirować młodych ludzi do zmiany świata poprzez swoje działania. Na festiwalu pojawiło się wiele gwiazd, które otwarcie mówiły o swoich problemach jak np. Orlando Bloom. Selena mimo bycia jedynie prezenterką, podobnie jak i w marcu tego roku [zobacz] wygłosiła krótką, ale bardzo inspirującą przemowę, która doprowadziła ją prawie do płaczu. Specjalnie dla was ją przetłumaczyłam. Z góry przepraszam za błędy, ale tłumaczenie ze słuchu idzie mi gorzej. W rozwinięciu tego posta zobaczycie wszystkie zdjęcia oraz nagrania, które do tej pory trafiły do sieci.

We Day! Chcę poświęcić chwilę na rozmowę z wami. Jestem w telewizji odkąd miałam 9 lat, więc moje dzieciństwo nie było takie jak innych. Kiedy ludzie patrzą na mnie, nie widzą mnie 22 letniej, więc próbuję się dowiedzieć jak ruszyć na przód. Oni widzą to, co chcą zobaczyć. To jest ich oczekiwanie. Wiem co to znaczy być ocenianą i upokarzaną. Wiem jak to jest mieć ludzi, którzy tworzą nam opinię, nawet nas nie znając. Wiem przez co przechodzicie, bo ja przechodzę przez to każdego dnia. Ale ja nie pozwalam im do mnie dotrzeć. To normalne, że tracisz siły i pozwalasz im dostać się do własnego umysłu, próbują odciągnąć mnie od tego kim jestem. Ale jeśli będę zwracać na to uwagę, doprowadzi mnie to do szaleństwa. Mam na myśli to, że nie jesteście oceniani poprzez Instagrama, poprzez lajki, poprzez komentarze. To cię nie opisuje! Chcę abyście wiedzieli, że sztuką jest skupić się na miłości. Chcę abyście wybaczyli każdemu, kto napisał o was niegrzeczny komentarz, każdemu kto upokorzył was osobiście czy przez internet. Wybaczcie im, bo oni nie mają nawet pojęcia. Jest tyle miłości na świecie i w tym studio, nie ograniczaj się do tego, co inni od ciebie oczekują. Wszyscy zasługujemy na więcej niż myślimy, a na końcu nikt nie pamięta tych nienawistnych komentarzy, nikt tego nie pamięta. Kiedy to wszystko dobiegnie końca, to co cię definiuje, zostawisz za sobą. To lekcja, której wciąż się uczę, ale jestem wdzięczna za to co mam. Jestem gotowa na to, co pojawi się w moim życiu. I jeśli wyniesiecie stąd dzisiaj choć jedną rzecz, to chcę, abyście w siebie uwierzyli, ja wierzę w was i wy musicie uwierzyć w siebie. Dziękuję wam bardzo. Tak jak powiedziała moja przyjaciółka Taylor, hejter będzie cię hejtował, a ty musisz to po prostu olać. Więc po prostu zróbcie to! Bądźcie ze sobą szczerzy, pokochajcie siebie, bądźcie pewni siebie, a wszystko będzie w porządku. Jestem bardzo podekscytowana tym, co nadchodzi dla was. Dziękuję wam bardzo.

● Zabraniam wam kopiowania mojego tłumaczenia bez podanego źródła! Doceńcie naszą pracę i nie przywłaszczajcie sobie praw autorskich! ●

Zdjęcia ze sceny


Zdjęcia personalne

Zdjęcia z fanami

Zdjęcia z Instagrama Seleny

Dowiadujemy się także, że Selena po zakończonym festiwalu od razu wróciła do siebie, do Los Angeles. Podczas lotu towarzyszyła jej dobra znajoma – Debby Ryan, która na swojego Instagrama dodała zdjęcie.

Nagrania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.