etonline.com: „Nowa muzyka Seleny Gomez będzie szczera i osobista” – SELENA-GOMEZ.PL


etonline.com: „Nowa muzyka Seleny Gomez będzie szczera i osobista”

etonline.com: „Nowa muzyka Seleny Gomez będzie szczera i osobista”

W ciągu ostatnich mięsięcy Selena Gomez opublikowała na swoim Instagramie kilka postów ze studia nagraniowego, w których dała do zrozumienia swoim fanom, że pracuje nad czymś nowym. Wokalistka podczas jednej z relacji live przyznała, że nowy materiał tworzy pod presją, gdyż jest świadoma tego, że musi podjąć dobre decyzje. „Obecnie jestem w studiu, sprawy idą naprawdę dobrze. Jestem zdenerwowana. Zdaję sobie sprawę, że moje wybory będą miały kluczowe znaczenie. Muszę być pracowita i cierpliwa” – komentowała [sprawdź wpis]. W zeszłym roku gwiazda opowiadała Zane’owi Lowe’owi, że nowa płyta nie powstawała przez długi czas, gdyż wokalistka bała się, że nie będzie w stanie dorównać swojemu poprzedniemu albumowi „Revival”. „Nadchodzi wiele ekscytujących rzeczy. Czuję, że to mój czas i moje tempo. Nie staram się rzucać ludziom mojej muzyki w twarz, dopóki nie jestem gotowa” – wspomniała. Ostatnio wokalistkę można było usłyszeć w singlach „I Can’t Get Enough” (feat. Benny Blanco, Tainy i J Balvin), „Anxiety” (stworzony wraz z Julią Michaels) oraz „Taki Taki” (pojawiła się w nim obok DJ–a Snake’a, Cardi B i Ozuny). Dyskografię Gomez zamyka płyta „Revival” z 2015 roku. Teraz etonline.com podaje, że jej nowy album pojawi się niebawem, a „nowa muzyka będzie szczera i osobista”. Zapoznajcie się z tłumaczeniem artykułu, a także nową z fotografią, którą piosenkarka podzieliła się na Instagramie. Owy post pobiło rekord w szybkości przekroczenia 1 mln polubień. Artystka wpisała się na karty historii, gdyż jej zdjęcie osiągnęło ten sukces w niecałe 8 minut. W ciągu godziny publikacja zebrała za to 4,5 mln serduszek.

Selena Gomez na Instagramie – 26 lipca

Selena Gomez na Instagramie: „Ja, Włochy – próbując beznadziejnie wyglądać jak film Felliniego.”

„Selena Gomez’s New Music Will Be „Very Personal” (Exclusive)” – etonline.com

„Selena Gomez jest gotowa zdobyć osobistą osobowość i podzielić się swoją nową muzyką ze światem.

Kilka dni po tym, jak piosenkarka świętowała swoje 27 urodziny, źródło mówi etonline.com, że „Selena jest w naprawdę dobrym miejscu”.

„Właśnie świętowała swoje urodziny we Włoszech i naprawdę cieszy się z tego czasu, zanim wszystko znów się rozrosło. Selena pracuje nad nową muzyką i planuje wydanie jej w tym roku. „Nowa muzyka będzie inną stroną Seleny i będzie bardzo osobista” – mówi źródło, dodając: „Selena wiele przeszła przez lata i jest gotowa podzielić się nią ze światem”.

Piosenkarka znana między innymi z „The Heart Wants What It Wants” jest na wakacjach i cieszy się, że jest o rok starsza. W piątek podzieliła się marzycielskim zdjęciem w czarno–czerwonej sukience w kwiaty i kropki.

„Ja, Włochy – próbując beznadziejnie wyglądać jak film Felliniego” – opisała swoje zdjęcie na Instagramie.

W ostatnich miesiącach Gomez dokuczała fanom dodając posty w studio, a w zeszłym miesiącu potwierdziła etonline.com, że pracuje nad nowymi utworami.

„Tak!” – zachwyciła się pytaniem o nową muzykę, uczestnicząc w premierze swojego nowego filmu, „The Dead Don’t Die” [sprawdź wpis].”Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.