Witamy na stronie Selena-Gomez.pl! Twoje najdłużej działające źródło informacji o Selenie Gomez w Polsce!

 

08.10.19

Dove Cameron to amerykańska aktorka i piosenkarka. Najbardziej znana z roli Liv Rooney i Maddie Rooney w serialu wytwórni Disney Channel Original Series – Liv i Maddie, gdzie odgrywa podwójną rolę. Teraz promuje trzecią część filmu „Następcy”, który zrobił furorę w internecie. Warto dodać, że gwiazda już kiedyś wspomniała o Gomez w i ujawniła, że jest ona jest dla niej wzorem: „Selena to osoba, której nie da się nie lubić. Może ją faworyzuję, ale taka jest prawda. Jest miła i szczera, czuję to. Selena wiele mnie nauczyła poprzez swoją muzykę.” W 2017 roku zdradziła, że wokalistka dała jej pewną radę, a także ujawniła rąbek dotąd nam nieznanego spotkania między nią a Seleną w domu naszej idolki [sprawdź więcej]. Teraz ujawnia kolejne fakty. Możecie się o tym przekonać, zapoznając się z fragmentem wywiadu.


https://twitter.com/selenasmediapl/status/1181604044944629760

Dove Cameron o Selenie Gomez: „Spotkałam Selenę, gdy zaczynałam [w Disney Channel], rozmawiałyśmy trochę. Zawsze chciałam być kimś wielkim, nawet nie sądziłam, że kimś takim jak Selena. Ma bardzo szanowaną reputację, wiesz, że jest bardzo zaangażowana w organizacje charytatywne. Zdecydowanie jest kimś, kto jak ty i wie, że jest dobrym wzorem do naśladowania. To zabawne, bo ona była w Disney Channel jak ja.”WITAJ NA SELENA-GOMEZ.PL

Witryna selena-gomez.pl jest jedyną polską stroną stworzoną z myślą o polskich fanach Seleny Gomez. Nie mamy kontaktu z artystką ani jej teamem. Wszystkie materiały zamieszczone na witrynie należą do ich oryginalnych właścicieli. Strona selena-gomez.pl nie przywłaszcza sobie żadnych praw autorskich do zdjęć i mediów, jedynie zastrzega sobie prawa do zredagowanych artykułów zawartych na witrynie, a także do wyglądu strony głównej, galerii oraz wszystkich dodatkowych podstron.
O STRONIE

Nazwa strony: Selena-Gomez.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Założenie strony: 28 sierpnia 2010
Kontakt: sgpolandteam@gmail.com

Stronę przegląda obecnie osób, a wyświetlono ją do tej pory razy.

Dziękujemy!© 2019 Selena Gomez Polska -
Układ według: Ana N. Design
Kodowanie przez: Lannie D.