„Dla mnie Selena jest tylko moją córką!” – Mandy Teefey o Selenie Gomez w rozmowie z The Newsette

„Dla mnie Selena jest tylko moją córką!” – Mandy Teefey o Selenie Gomez w rozmowie z The Newsette

Mama Seleny Gomez, Mandy Teefey w ostatnim czasie udzieliła wywiadu dla The Newsette, gdzie poruszono temat serialu „13 Reasons Why”, który produkuje u boku córki. Mandy rozmawiała ze stroną, aby zacząć promować film „The Broken Heart Gallery”, który jest w trakcie produkcji przez jej wieloletnią wytwórnię, Kicked to the Curb Productions [sprawdź więcej].

Oprócz tematu filmu, Mandy wypowiedziała się o zdrowiu psychicznym, a także swojej córce – Selenie Gomez. Przetłumaczony fragment znajdziecie już poniżej.Czy ciężko jest dla ciebie „dzielić” się Seleną z resztą świata i mieć świadomość, że kochają ją razem z tobą?

Mandy Teefey: To niesamowite i sprawia, że jestem bardzo dumna, ale sława może być trudna, więc powiedziałabym, że jest to trochę jedno i drugie. Dla mnie Selena jest tylko moją córką! Kiedy mieszkasz w Hollywood, żyjesz we własnym świecie. Nie myślisz o tym, że ktoś w Wisconsin zna całą twoją firmę, wiesz? Dlatego chcę ją zawsze bronić i chronić. Jednocześnie nie mogę zmienić zdania w mediach społecznościowych, ponieważ są one szalone! Staram się zajmować własnymi sprawami i trzymać z daleka od Instagrama. Skoncentruj się na prawdziwych rzeczach.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.