Daisy Ridley na temat użytkowania Instagrama przez Selenę Gomez – SELENA-GOMEZ.PL

 

Daisy Ridley na temat użytkowania Instagrama przez Selenę Gomez

Daisy Ridley na temat użytkowania Instagrama przez Selenę Gomez

To nie pierwszy raz, kiedy Selena Gomez zamierza się odciąć od Instagrama. Przez kilka miesięcy nic nie publikowała na swoim profilu, a powodem był zły stan psychiczny gwiazdy. „Ostatni rok był zdecydowanie rokiem autorefleksji, wyzwań i wzrostu. To zawsze te wyzwania pokazują ci, kim jesteś i co potrafisz przezwyciężyć” – napisała wtedy 26–latka pod zdjęciem zamieszczonym po kilkunastu tygodniach przerwy. Teraz artystka wyznała, że usunęła aplikację Instagrama z telefonu. Dlaczego? Miała dość negatywnych komentarzy. To dla niej po prostu za dużo. Punktowanie każdej wady, czy wpadki wpływa na psychikę, także znanych osób. Według artystki serwisy społecznościowe są niebezpieczne i niezdrowe dla młodych ludzi, zwłaszcza dla tych, którzy spędzają za dużo czasu w internecie. Wyznała to podczas wywiadu w programie talk–show „Live With Kelly & Ryan” w Nowym Jorku [przeczytaj i obejrzyj wywiad]. To nie pierwszy raz, kiedy Selena Gomez decyduje się na taki krok. W 2017 roku w rozmowie z „The New York Times” wyznała, że zdarzało jej się usuwać Instagram co tydzień. Sprawę postanowił skomentować Adam Mosseri, szef aplikacji. Biznesmen jest rozczarowany zachowaniem Gomez, ale z drugiej strony, chciałby się od niej dowiedzieć, co można zmienić lub zrobić, żeby serwis stał się bezpieczniejszy dla młodych użytkowników [sprawdź więcej]. Stanowisko artystki poparła także Daisy Ridley, aktorka znana z „Gwiezdnych Wojen” w wywiadzie do „AM to DM”. Początek od 05:08.

Dziennikarz: „Usunęłaś Instagrama i Twittera. Czy chciałabyś kiedyś wrócić do social mediów czy całkowicie się usunąć i nigdy nie wrócić?”

Daisy Ridley: „Nie, nie, nie… Chcę widzieć, co robią moi kumple, ale mogę to wygooglować i wejść na Instagrama. To dzięki Selenie Gomez to zrobiłam. To jest niebezpieczne [social media]. To świetne, że ludzie mają głos [w social mediach], ale są też szczególnie w okropne miejsca i musisz się odciąć od tych informacji, czy cokolwiek. To świetne, że ludzie respektują to, że niektórzy żyją jak w serialach, albo w innych sytuacjach, kiedy mają możliwość komunikowania się.”

Selena Gomez via Instagram – 26 czerwcaDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.