Witamy na stronie Selena-Gomez.pl! Twoje najdłużej działające źródło informacji o Selenie Gomez w Polsce!

 

04.06.16

Niedawno na portalu, jakim jest Twitter pojawiły się pogłoski, dotyczące najnowszych piosenek Seleny oraz kolejnego, niewydanego albumu, którego premiera jest planowana na przyszły rok. Panna Gomez wspominała, że nad nim pracuje, co więcej dodała, że wraca do studia z nowymi aspiracjami. Powiedziała także:

„Najnowsza płyta znajdzie się w Waszych rękach szybciej, niż się tego spodziewacie. Myślę, że spodoba się Wam mój kolejny krążek, jak i utwory na nim zamieszczone.”

Ostatnio również na Twitterze Seleny i profilu Justina na tym samym portalu było niemałe zamieszanie, które nawiązywało do niewydanej, wspólnej piosenki. Był to tak zwany snippet duetu Seleny wraz Justin’em. Teraz Wy możecie odsłuchać kilkusekundowe nagranie tutaj.

Jak myślicie, czy to możliwe, że tak wcześnie ukazały się prawdziwe tytuły przyszłych utworów, które znajdą się na trzeciej, solowej płycie? Pozostaje tylko poczekać na kolejny krążek. Zapoznajcie się z tytułami piosenek, jedna z nich została napisana przez Demi Lovato!

„TROCHĘ SZALONY”

Kompozytorzy: Justin Tranter, Nedler, Kristoffer Fogelmark, Gabriel Yacoub, Thompson

Kinda Crazy

„ZA CO WARTO”

Kompozytorzy: Persson N, Svensson P

For Whta It's Worth

„WYGŁUPIAJ SIĘ”

Kompozytorzy: Mason S, Poole K, Merrygold A

Get Stupid

„GWIAZDY”

Kompozytorzy: Lovato, Kronlund, Kotecha, Yacoub, Falk

StarsWITAJ NA SELENA-GOMEZ.PL

Witryna selena-gomez.pl jest jedyną polską stroną stworzoną z myślą o polskich fanach Seleny Gomez. Nie mamy kontaktu z artystką ani jej teamem. Wszystkie materiały zamieszczone na witrynie należą do ich oryginalnych właścicieli. Strona selena-gomez.pl nie przywłaszcza sobie żadnych praw autorskich do zdjęć i mediów, jedynie zastrzega sobie prawa do zredagowanych artykułów zawartych na witrynie, a także do wyglądu strony głównej, galerii oraz wszystkich dodatkowych podstron.
O STRONIE

Nazwa strony: Selena-Gomez.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Założenie strony: 28 sierpnia 2010
Kontakt: sgpolandteam@gmail.com

Stronę przegląda obecnie osób, a wyświetlono ją do tej pory razy.

Dziękujemy!© 2019 Selena Gomez Polska -
Układ według: Ana N. Design
Kodowanie przez: Lannie D.