SELENA-GOMEZ.PL – Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji na temat Seleny Gomez
 

@selenagomez

5 Maj 2015
    China: Through The Looking Glass’ Costume Institute Benefit Gala
    Categories: no Comments / Fani, Wydarzenia, Zdjęcia, Zdjęcia fotoreporterów


Wczorajszego wieczora, dokładnie o godzinie 18:00 w Nowym Jorku rozpoczął się czerwony dywan podczas corocznej gali MET. Całe wydarzenie odbywało się w Metropolitan Museum of Art. Były duże przypuszczenia, że panna Gomez w tym roku zjawi się nie uroczystości i nic bardziej mylnego! Piosenkarka na miejsce przebyła z godzinnym opóźnieniem. Powodem tego było zdarzenie, które miejsce miało przed jej hotelem. Setkna fanów zaczęła biec za artystką i jej samochodem, przez co musiała się na chwilę zatrzymać. Mimo wszystko zdążyła przybyć na galę i znaleźć chwilę, aby pozować ku fotoreporterom.

W tym roku, jak i w ubiegłym, Selena postawiła na długą suknię w kolorze białym w połączeniu z czernią, upięte włosy i czerwone usta. Tegorocznym motywem gali była kultura Japońska oraz Chińska, przez co we włosach Gomez można dostrzec duże kwiaty. Na dywanie nasza idolka sfotografowała się z Verą Wang, która jest projektantką jej kreacji.

Kiedy gwiazdy zniknęły już z dywanu, rozpoczęła się oficjalna gala. Na owym wydarzeniu pojawiły się dobre znajome Seleny, a mianowicie Vanessa Hudgens i Lily Collins. Nie dziewczyny nie traciły czasu i od razu przezły do robienia zdjęć prywatnych, które potem umieściły na swoich Instagramach.

Kiedy gala dobiegła końca, panna Gomez w towarzystwie Vanessy opuściła budynek, w którym odbywało się wydarzenie, aby chwilę po tym zjawić się na prywatnej imprezie Rihanny, która odbyła się po zakończonym evencie. Selena znalazła krótką chwilę, aby białą suknię zamienić na coś wygodniejszego i u boku Lily Collins zjawiła się na after-party, z którą również to wydarzenie opuściła.

Na koniec dnia, kiedy wszystkie wydarzenia dobiegły końca, fani Seleny nadal liczyli na sfotografowanie się ze swoja idolką. Selena mimo zmęczania, nie odmówiła dwóm sympatykom, który po zakończonej imprezie u Rihanny poprosili o wspólną footgrafię. Panna Gomez wyglądała pięknie!

Oprócz tego, fotograf Jake Bailey, który miał okazję współpracować z Seleną przy sesji w jego ogrodzie, podzielił się z nami uroczą fotografią, na której widać jak jest w trakcie przygotowań piosenkarki na galę. Zdjęcie jest śliczne, dlatego rzućcie okiem.This blog is kept spam free by WP-SpamFree.