y

 

Opublikowano: 14/05/2016
Autor posta: Faith
Skomentuj wpis (0)
„Chciałam żyć swoim życiem”- Selena dla „Marie Claire”

„Chciałam żyć swoim życiem, kochać tych, którzy mnie miłują, robić to, co kocham i to wszystko.”

W 2014 roku, który został przypisany końcowi relacji, która miała trzy długie przerwy. „Przeszłam bardzo trudny związek, a to było straszne, ponieważ byłam bardzo zakochana”- powiedziała. „Już nie czułam się jak  prawdziwa osoba. Byłam zmęczona sobą. Po prostu zatrzymałam się i poczułam wszystko, co potrzebne, aby czuć smutek… I zdałam sobie sprawę, że cały mój wysiłek, i to, co robię, nie wziął mnie wszędzie.”

Zatrudniła nowego menedżera, oddzielając jej agenta, opuściła Hollywood i Disneya dla „Interscope Records” i podpisała umowę na 3 mln $ z Pantene. „Przeszłam przez wszystkie te decyzje”- mówi. „Nie trzeba bać się zadawać głupie pytania, co oznacza, że było milion pytań na temat każdego kroku, który dawał mi smutek i niezdecydowanie.”

Ponowne uruchomienie zawarte w lekcjach śpiewu, lekcjach aktorstwa, i odrzuceniach niektórych z muzyką. Chciała nowa etykietę, żeby pójść w kierunku Meksyku dla intensywnych rekolekcji, gdzie się urodziła. W ubiegłym roku „Revival”- potężny album pop, który ustabilizował się jako muzyczne życie z trzema kolejnymi singlami, które osiągnęły # 1. (Tylko pięć artystek, w tym Katy Perry i Lady Gaga, udało się osiągnąć ten wyczyn).

Każdy agent i każdy menedżer myślą, że wiedzą, co jest najlepsze, aby w końcu dostać się do punktu, w którym kiedykolwiek byłam”- powiedziała Gomez. „Autentyczność jest moim życiem. Oni podejmują wielkie wybory, ale ja podejmuję decyzje.”

„Ona absolutnie objęła dowodzenie”- mówi John Janick z CEO Interscope. „Ona wierzy w co chce, a czasem trudno z tym walczyć. Zabrała swoje własne decyzje, a to dlatego, że album jest tak dobry. Nie było możliwości, żeby może zdecydować się na łatwiejszy sposób, ale nie zrobiła tego, bo chciała zrobić to sama.”

Zaledwie rok wcześniej, Gomez wzięła udział w wielu filmach. Filmu o nastolatkach „Spring Breakers”, w reżyserii Harmony Korine, w którym grała buntowniczą młodą dziewczynę, ubraną w bikini, kryjącą się pod pseudonimem Faith. (Początkowo Korine myślał, aby dać jej rolę, odgrywanej przez Vanessę Hudgens- dziewczynę jeszcze bardziej buntowniczą i słodką). Odegrała scenę w ostatnim dramacie „Wall Street”, „The Big Shor”t w małej części, ale bardzo ważnej, w komedii tego miesiąca „Sąsiedzi 2”. Gomez sprzedała także miniserial dla „Netflix” w oparciu o młodych dorosłych powieści „13 reasons Why” z Gomez jako producentem wykonawczy i dyrektorem nagrodzonej Oscarem i scenarzystą Tom’em Carthy na pokładzie na kilka odcinków. (Ona nie zdecydowała, czy będzie to nadal pojawiająca się seria). A dziś, jest ona próbach „Revival Tour”, które będzie w 43 miastach. (I to tylko daty w Ameryce Północnej). „Chciałam, by w końcu po prostu iść do przodu”- mówi. „Chciałam robić rzeczy, które byłyby naprawdę. Nie chcę, aby ludzie patrzyli na mnie jak na gwiazdę.”

» Dodaj Komentarz:

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

@selenagomez