Charlie Puth o duecie z Seleną – SELENA-GOMEZ.PL
 

Twoja jedyna polska strona o Selenie Gomez

Charlie Puth o duecie z Seleną

Charlie Puth o duecie z Seleną

„We don’t talk anymore” to duetem Charlie’go wraz z Seleną, który miał swoją premierę 28 stycznia tego roku. Utwór pochodzi z debiutanckiego krążka- „Nine Track Mind”. Jak się okazuje utwór został oficjalnie kolejnym singlem z tego albumu. Wielu fanów Seleny oraz Charlie’go długo oczekuje teledysku. Charlie na swoim Twitterze potwierdził, że niedługo powstanie videoklip do tego utworu, odpisując na tweet’a jednego z fanów. Teraz jesteśmy już pewni, że owy teledysk powstanie. Pozostaje tylko poczekać, a pojawi się on już niebawem!

Tym czasem piosenkarz wspomniał na swoim Instagramie o tym utworze, tak jak w kilku wywiadach. Zapoznajcie się z tłumaczeniem.


And the next single for the summer is „we don’t talk anymore” featuring @selenagomez. i produced this song on my tiny laptop while traveling last year. the guitar part was literally recorded on my iphone. probably my favorite song on the album.

I kolejnym singlem na lato jest „We don’t talk anymore” z gościnnym udziałem @selenagomez. Produkowałem tę piosenkę na moim maleńkim laptopie podczas podróży w ubiegłym roku. Część gitary dosłownie rejestrowała na moim iPhone. Prawdopodobnie mój ulubiony kawałek na płycie.

Poniżej można zapoznać się kwestiami, związanymi z datą wpływu singla do radio w USA:

„We Do not Talk Anymore” Charlie Puth (feat Selena Gomez) zostanie wysłany do „Pop Radio” za dwa tygodnie!
Wykonawca „One Call Away”- Charlie Puth zna datę wysyłki utworu do „Pop Radio”.
„Atlantic” ogłosiła, że „We don’t Anymore” (feat Selena Gomez) będzie miał wpływ w oficjalnej formie pop w dniu 24 maja.
Jego poprzednik „One Call Away” osiągnął szczyt Top 10 „Pop Radio” i osiągnął szczyt w gorącym „Adult Contemporary”.
Gomez jest także reprezentowana w „Radio Pop” z „Kill Em With Kindness”, który wszedł do „Top 40 MediaBase” zeszłym tygodniu.

 Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.