Witamy na stronie Selena-Gomez.pl! Twoje najdłużej działające źródło informacji o Selenie Gomez w Polsce!

 

01.08.19

Selena Gomez jako bardzo znana aktorka i piosenkarka zaprezentowała niedawno nowe modele butów Puma Cali i Puma Cali Bold, i jak się okazuje stały się one najlepiej sprzedającym się obuwiem Pumy w 2019 roku. Odświeżone sneakersy z wyższą platformą inspirowane są latami 80. Buty świetnie wyglądają w połączeniu ze stylem wokalistki. W najnowszej kolekcji marki Puma przeważa biało–czarny design, w którym wszystko ze sobą współgra. Modele Cali i Cali Bold zostały pokryte czarnymi logo, które widać na pierwszy rzut oka. Podeszwy został wykonane z grubej gumy, która dodaje charakteru. Gomez promuje je od początku bieżącego roku. Do tej pory reklamowała je w aż ośmiu sesja zdjęciowych [obejrzyj fotografie] i jak się okazuje promocja stała się sukcesem. Kontrakt Selena Gomez x Puma potrwa do jesieni 2019 roku. Możliwe, że zostanie przedłużony, ze względu na osiągnięcia w sprzedaży.

 „PUMA SE: Strong sales and EBIT growth continues in the second Quarter PUMA slightly adapts full–year guidance for 2019” – www.marketscreener.com

„Silny wzrost w sprzedaży Pumy utrzymał się w drugim kwartale 2019 r. Sprzedaż wzrosła o 15,7% po korekcie walutowej do 1,226,8 mln euro (+ 16,9%). Regiony Azji i Pacyfiku oraz Ameryki kontynuowały swój dwucyfrowy wzrost, podczas gdy wzrost w regionie EMEA osiągnął wysoką jednocyfrową stopę. Zarówno Apparel, jak i Footwear odnotowały silny wzrost w drugim kwartale, poprawiając się odpowiednio o 22,7% i 14,5%, podczas gdy akcesoria wzrosły umiarkowanie o 6,3%. Puma odnotowała wzrost w kategoriach: Sportstyle, Motorsport i Golf, które wykazywały najwyższe tempo wzrostu.

Dział Sporstyle nadal jest bestsellerem. Puma Cali i Puma Cali Bold, zaprezentowane przez ambasadorkę Pumy Selenę Gomez, znalazły się w najlepiej sprzedającej się serii Pumy w pierwszej połowie roku.”

https://twitter.com/selenasmediapl/status/1156836435430969345WITAJ NA SELENA-GOMEZ.PL

Witryna selena-gomez.pl jest jedyną polską stroną stworzoną z myślą o polskich fanach Seleny Gomez. Nie mamy kontaktu z artystką ani jej teamem. Wszystkie materiały zamieszczone na witrynie należą do ich oryginalnych właścicieli. Strona selena-gomez.pl nie przywłaszcza sobie żadnych praw autorskich do zdjęć i mediów, jedynie zastrzega sobie prawa do zredagowanych artykułów zawartych na witrynie, a także do wyglądu strony głównej, galerii oraz wszystkich dodatkowych podstron.
O STRONIE

Nazwa strony: Selena-Gomez.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Założenie strony: 28 sierpnia 2010
Kontakt: sgpolandteam@gmail.com

Stronę przegląda obecnie osób, a wyświetlono ją do tej pory razy.

Dziękujemy!© 2019 Selena Gomez Polska -
Układ według: Ana N. Design
Kodowanie przez: Lannie D.