Witamy na stronie Selena-Gomez.pl! Twoje najdłużej działające źródło informacji o Selenie Gomez w Polsce!

 

23.07.19

Z okazji 27 urodzin Seleny Gomez poważany magazyn Billboard”, który jest znany z cotygodniowych notowań muzycznych, które wyznaczają trendy w owym przemyśle, a także corocznych nagród, utworzył specjalną listę. Piosenkarka ma na koncie dwie statuetki przyznane przez wspomniane czasopismo – Billboard Women in Music: Chart–Topper (2015) i Billboard Women in Music: Kobieta Roku (2017). Wokalistka miała okazję pojawić się na okładce wspomnianego periodyku. Ostatnio zagościła na pierwszej stronicy w grudniu 2017 roku, kiedy to opowiedziała o swojej ścieżce choroby, jaką jest toczeń rumieniowaty, miłości i muzyce [przeczytaj wywiad]. Magazyn wielokrotnie docenił starania artystki. W sierpniu nazwał ją „najlepszą, najmłodsza popowa artystka wszech czasów” [przeczytaj szczegóły], a w grudniu tego samego roku określił ją jako „najmłodszą, największą artystką dekady” [sprawdź więcej]. Teraz zestawił aż trzynaście najlepszych piosenek w karierze Seleny, które wybrali krytycy muzyczni samego czasopisma. Warto wspomnieć, że to właśnie część z nich odpowiada za nominacje do Grammy.

„The Best Selena Gomez Songs: Critic’s Picks” – „Billboard”

„Oto lista 13 najlepszych piosenek Seleny Gomez. 27 urodziny Seleny Gomez przypadają dziś, 22 lipca, a zanim zaczniemy słuchać jej najlepszych piosenki do tej pory, czy możemy poświęcić chwilę na docenienie jej dojrzewania?

Zaczęła jako gwiazda dziecięca w „Barney & Friends”, a następnie ukończyła fabrykę celebrytów, czyli Disney Channel, a następnie przeszła do świata muzyki. To nie jest jedyna w swoim rodzaju ścieżka, i to jest to, co robi artysta po zrobieniu tego skoku z kid cutie do dorosłego artysty, co naprawdę ma znaczenie.

Ze swej strony Gomez wykonała niesamowitą pracę. Przeżyła niezręczną fazę zakochania się w gigantycznej supergwieździe, później zrywając ze wspomnianą supergwiazdą w surowym tabloidowym świetle, a nawet pokonała osobistą chorobę, aby wyjść silniejsza, potężniejsza i całkowicie kontrolować siebie. Zawsze opowiadała się za pozytywnością i osobistą siłą, przekazem, który powinien być oklaskiwany dzisiaj i każdego dnia, a obecnie bada niemal złowrogą zmysłowość, która skromnie mówi: „Dla mnie jest coś więcej niż ta dziecięca twarz”. Jej najnowszy album „Revival” to bez wątpienia jej najlepsza oferta do tej pory. Ma świetne wibracje R&B z hartami pop i dance. Zniknął dziecinny połysk, choć wciąż jest wesoły i bezczelny. Rozwija swoje talenty wokalne w świecie tańca dzięki piosenkom obok gwiazdorskich producentów, takich jak Kygo.

Na cześć jej urodzin, spójrz na najlepsze piosenki Seleny Gomez do tej pory.

13. Selena Gomez & The Scene – „Who Says”

Głos młodej pani Gomez popychający jeden z najbardziej pozytywnych programów, jakie słyszeliśmy w muzyce pop w ostatniej dekadzie. „Who Says” to silna ręka dla nienawiści, a Selena, jako gwiazda Disney Channel w serialu „Czarodzieje z Waverly Place”, miała serca i uszy młodych dziewcząt i chłopców z całego świata, dokładny rynek, który musi usłyszeć takie inspirujące teksty więcej niż ktokolwiek inny. Piosenka była singlem z 2010 roku z trzeciego albumu zespołu Selena Gomez & The Scene – „When The Sun Goes Down” i zapowiadała dojrzewanie jej brzmienia od ogólnych hitów klubowych po akustyczne, przemyślane pisanie piosenek, coś, co piosenkarka kontynuowała.

12. Selena Gomez – „Come & Get It”

W 2013 roku Gomez wystąpiła sama z debiutanckim solowym albumem „Stars Dance”. „Come & Get It” służył jako singiel wiodący i ponownie wprowadził gwiazdę muzyki pop jako potężną, zmysłową, gotową zostawić swoją małą fornirkę za sobą. Była to także pierwsza piosenka Seleny Gomez, która znalazła się w pierwszej dziesiątce Billboard Hot 100. Ciekawostka: Piosenka została pierwotnie zakupiona dla Rihanny, ale stała się hitem Gomez, gdy piosenkę odrzuciła artystka z Barbadosu. Ostatecznie nie możemy sobie wyobrazić nikogo innego na tym jamie.

11. Selena Gomez – „Back To You”

„Back To You” wydane w 2018 roku. Był emocjonalnym utworem, który trafił słuchaczy prosto w trzewia. To uczucie niedokończonych spraw jest tak dobrze uchwycone w tekstach: „Możesz złamać mi serce na pół, ale kiedy go leczę, bije dla ciebie.” Jeden z najbardziej uczciwych kawałków Gomez, z melancholijną kroplą, która pulsuje.

10. Selena Gomez – „Perfect”

Przytrzymaj telefon: To są głęboko zmysłowe wibracje. Gomez nigdy nie brzmi tak dojrzale i bezbronnie, jak robi to na tym albumie „Revival”. Ból Gomez jest tak relatywny i jasny, gdy śpiewa o innej kobiecie, którą woli jej mężczyzna. Ironią jest to, że Gomez zapewnia „perfekcyjny” nowoczesny występ R&B. To była bardzo osobista piosenka dla Gomez, która powiedział dziennikarzom, że nie jest pewna, czy jest wystarczająco silna, aby umieścić te uczucia na płycie. Podjęła ryzyko emocjonalne, a my możemy słuchać teraz to dzieło.

9. Selena Gomez & The Scene – „Love You Like a Love Song”

Jednym z jej największych hitów, kiedy rozpoczynała karierę muzyczną, było „Love You Like a Love Song” z trzeciego albumu Selena Gomez & The Scene – „When The Sun Goes Down” z 2011 roku. Piosenka zawierała również zabawny klip ustawiony jako sesja karaoke, a także dziwaczne klipy Gomez w tym jazda po wirtualnym świecie przez smakołyki po uderzeniu w piñatę.

8. Selena Gomez – „Slow Down”

„Slow Down” pojawia się na jej kompilacyjnym albumie „For You” z 2014 roku. Jest jednym z najbardziej chwytliwych utworów, z zalotnymi tekstami i instrumentalny spadek po refrenie, który jest czystym electro–popowym niebem.

7. Selena Gomez – „The Heart Wants What It Wants”

Intro do teledysku jest jednym z najbardziej wzruszających filmów wideo. Wielu uważa tę piosenkę Gomez za wzruszający list otwarty do Justina Biebera, jej błyszczącej gwiazdy młodej miłości, do której nieustannie się odwołuje i która jest oglądana publicznie. Progresja muzyczna odzwierciedla teksty, zaczynając nago i niemal nieśmiało, powoli nabierając siły i pewności siebie. To namiętny singiel, który wyznaczył nową erę w karierze Gomez, prawdziwie dorosłego i intymnego artysty, którego znamy i kochamy.

6. Selena Gomez – „Same Old Love”

„Same Old Love” to jedna z tych piosenek, które czujesz w kościach w chwili, gdy się zaczyna. Ten prosty, bezpośredni fortepianowy riff i te pękające odgłosy to rzeczy, z których wykonane są marzenia pop hook. Gomez jest silna i silna, a zgrzyt w refrenie sprawia, że po prostu się zakochujesz. Możesz naprawdę usłyszeć odciski głosów Charli XCX na całym ciele. Ross Golan, Stargate i Benny Blanco pomogli także w stworzeniu tej zabójczej melodii.

5. Kygo & Selena Gomez – „It Ain’t Me”

Fani byli zachwyceni, aby usłyszeć Kygo i Gomez, to było czymś, nawet przed nutą tego surowego, pop–houseowego hymnu, który wydali. Teraz, gdy już tu jest, wiemy, że jest to najlepsza jak dotąd piosenka Kygo i jest to z pewnością jeden z najlepszych utworów Gomez. To odrobinę tropikalne, wrażliwe i poruszające. To muzyczny kręgosłup dla każdego, kto potrzebuje tego dodatkowego nacisku, aby stanąć w obronie siebie w obliczu złej miłości. To doskonała melodia dla pięknej młodej kobiety, którą stała się Gomez, a ten wokalny chop–refren jest wszystkim.

4. Selena Gomez feat. Gucci Mane – „Fetish”

Fani byli trochę zaskoczeni, gdy „Fetish” pojawiło się w 2017 roku. Uwodzicielski utwór o fetyszu dla kogoś miał równie uwodzicielski wygląd – Gomez je bardzo powoli, oblewając się brudem i deszczem oraz dotykając szkła. Chociaż ma na sobie letnią, żółtą sukienkę, jest w tym wszystkim coś złego i mrocznego… Dlatego jest tutaj.

3. Selena Gomez feat. A$AP Rocky – „Good For You”

To jest ta, którą zakładasz, kiedy ubierasz się na super gorącą randkę i czujesz się tak mocno, że jesteś prawie x–stopniowa. Gomez jest całkowicie uwodzicielska w tej melodii, a zwrotka od artysty jakim jest A$AP Rocky jest płynnym ruchem. „Good For You” był wiodącym singlem z „Revival”, pozwalającym fanom od razu wiedzieć, że jesteśmy o wiele bardziej doświadczeni.

2. Selena Gomez – „Bad Liar”

Słuchacze byli sceptyczni, kiedy usłyszeli, że nowy singiel Gomeza samplował linię basową Talking Heads z „Psycho Killer”, ale kiedy wreszcie został wydany, było jasne, że to dobry kawałek. David Byrne przyznał nawet swoją osobistą pieczęć aprobaty, a jego rzecznik powiedział, że lubi piosenkę i „z całego serca wyraził zgodę”. Łatwo zrozumieć, dlaczego mu się to podobało – linia basu jest widoczna, a reszta instrumentacji pozostaje dość minimalna, a kolejny chwytliwy refren Gomez zaskakuje.

1. Selena Gomez – „Hands To Myself”

Ta piosenka Seleny Gomez oddaje wszystko, co można w niej kochać od początku do końca. Jest chwytliwa i taneczna, potężna i pozytywna, zmysłowa i intymna. Prezentuje każdy aspekt jej osobowości muzycznej, a przede wszystkim jest naprawdę fajnie jej słuchać. Gomez określiła to jako swój ulubiony utwór na albumie „Revival”. Nawet jeśli była to zła piosenka, to trochę „mam na myśli, że mogłam, ale dlaczego miałabym chcieć” po prostu wysadza wszystko inne. Jest doskonale bezczelna i wszyscy moglibyśmy użyć trochę więcej odwagi jak ona w naszych krokach.”WITAJ NA SELENA-GOMEZ.PL

Witryna selena-gomez.pl jest jedyną polską stroną stworzoną z myślą o polskich fanach Seleny Gomez. Nie mamy kontaktu z artystką ani jej teamem. Wszystkie materiały zamieszczone na witrynie należą do ich oryginalnych właścicieli. Strona selena-gomez.pl nie przywłaszcza sobie żadnych praw autorskich do zdjęć i mediów, jedynie zastrzega sobie prawa do zredagowanych artykułów zawartych na witrynie, a także do wyglądu strony głównej, galerii oraz wszystkich dodatkowych podstron.
O STRONIE

Nazwa strony: Selena-Gomez.pl
Hosting: Fan-Strefa.pl
Założenie strony: 28 sierpnia 2010
Kontakt: sgpolandteam@gmail.com

Stronę przegląda obecnie osób, a wyświetlono ją do tej pory razy.

Dziękujemy!© 2019 Selena Gomez Polska -
Układ według: Ana N. Design
Kodowanie przez: Lannie D.