SELENA-GOMEZ.PL – Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji na temat Seleny Gomez
 

@selenagomez

1 Maj 2018
    „Back To You” Seleny Gomez w soundtracku drugiego sezonu „13 Reasons Why”
    Categories: 4 komentarze / 13 Reasons Why, Back To You, Netflix, Serial, Soundtrack

Wiemy już, kiedy i gdzie będzie można obejrzeć wszystkie odcinki drugiego sezonu serialu „13 Reasons Why”, a take odsłuchać piosenkę Seleny Gomez, „Back To You”, która będzie częścią soundtracku drugiego sezonu! Fani serialu na całym świecie, którzy od miesięcy zadawali sobie to pytanie, mogą w końcu odetchnąć z ulgą. Platforma Netflix udostępniła oficjalny teaser drugiego sezonu „13 Reasons Why”, w którym podano również, kiedy wszystkie odcinki serialu będą dostępne na raz w serwisie. Jeśli należycie do osób, które już nie mogą doczekać na ponownie spotkanie z bohaterami kontynuacji hitowej produkcji platformy, to mamy dla was doskonałą wiadomość. Premiera nowego sezonu „13 Reasons Why” zaplanowana jest już na 18 maja 2018 roku. Choć fabuła 2 sezonu jest wciąż owiana tajemnicą, to wiadomo, że z pewnością pojawią się w nim: Tony (Christian Navarro), Jessica (Alisha Boe), dyrektor Kevin Porter (Derek Luke), Bryce (Justin Prentice) oraz Clay (Dylan Minnette) i Hannah (Katherine Langford) [sprawdź szczegóły]. Ale jak widać nie tylko fabuła drugiego sezonu będzie ciekawa! Niespodzianką jest także piosenka Seleny Gomez, która będzie częścią soundtracku! Utwór nosi tytuł „Back To You” [sprawdź]. Piosenka nie jest singlem z długo oczekiwanego drugiego solowego albumu wokalistki, mimo że wcześniej wszystko na to wskazywało! Gomez wydała w zeszłym roku na potrzeby serialu cover „Only You” oraz akustyczną wersję „Kill Em With Kindness”, ostatniego singla z „Revival”. „Back To You” zadebiutuje 10 maja (czwartek), jak już wcześniej informowałyśmy. Selena informacją o nowej piosence podzieliła się na portalach społecznościowych, a także opublikowała nowe zdjęcia promujące utwór.

„Back To You” x Selena Gomez

Selena Gomez: „#BackToYou. Debiutuje 10 maja, jako soundtrack drugiego sezonu @13ReasonsWhy. Jestem podekscytowana, że będziecie mogli to usłyszeć, przyjaciele!❣.”

Author: Niedzwiedz

» Date: 01/05/2018

Kurcze, szkoda.. ja jednak mam nadzieję, że pojawi się do tego teledysk i będzie to singiel. Trzymajcie kciuki <3


Author: Faith

» Date: 01/05/2018

Przewidziałam to, haha. Mało prawdopodobne.


Author: Niedzwiedz

» Date: 01/05/2018

Szkoda, bo lead singiel miałby duży rozgłos, tyle czasu minęło od premiery Wolves


Author: Faith

» Date: 01/05/2018

Ten będzie promował najpopularniejszy serial Netflixa, będzie wspierany przez Coach & Pumę. Też zyska rozgłos.This blog is kept spam free by WP-SpamFree.