SELENA-GOMEZ.PL – Twoje pierwsze w Polsce i najlepsze źródło informacji na temat Seleny Gomez
 

@selenagomez

9 Kwi 2017
    Autorzy strony selena-gomez.pl
   

Berry

Mam na imię Marika, mam 21 i nie ciężko zauważyć, że moją ulubioną artystką w show biznesie jest Selena Marie Gomez. Poznałam ją kiedy po raz pierwszy obejrzałam odcinek serialu „Czarodzieje z Waverly Place”. Wtedy byłam jej fanką, jednak pod koniec 2 sezonu stwierdziłam, że to właśnie ona będzie moją idolką i tak jest do dnia dzisiejszego.

Na stronie piszę pod nickiem Berry (dawniej Marika). Mój nick wziął się od bohaterki serialu Glee – Rachel Berry. Początkowo przed połączeniem się stron pisałam na stronie selena-gomez.pl i jestem z Wami już od stycznia 2011 roku.

Faith

Mam na imię Ola, mam 18 lat i można powiedzieć, że Selena jest moją jedyną motywacją i wzorem do naśladowania. Tak jak większość fanów Seleny, poznałam pannę Gomez poprzez jeden z odcinków „Czarodziejów z Waverly Place”. Od tamtego czasu codziennie śledziłam poczynania młodej Amerykanki aż do dzisiaj, stając się częścią ogromnej rodziny Selenators.

Na stronie posługuję się nickiem Faith, który nie jest przypadkowy. Postanowiłam, że będzie on moim podpisem, gdy po raz pierwszy obejrzałam produkcję „Spring Breakers”, gdzie nasza Selena miała tak właśnie na imię. Jestem z Wami od początku maja 2016 roku i mam nadzieję, że pozostanę tutaj jak najdłużej.