y

 

Opublikowano: 09/05/2016
Autor posta: Faith
Skomentuj wpis (0)
„Autentyczność jest moim życiem”- Selena podczas sesji dla Marie Claire

Selena znajduje się na okładce czerwcowego numeru magazynu Marie Claire. Czasopismo opublikowało artykuł z fragmentami wywiadu, przeprowadzonego podczas sesji zdjęciowej. W wywiadzie panna Gomez opowiada o swojej karierze, randkach i wiele więcej.

Odrodzenie to coś więcej niż tylko nazwa najnowszego albumu i trasy Seleny- jest także historia jej życia.

Świat jest tylko smakiem liceum i Instagramem. Dzięki nim wiemy, kto jest popularny, jak Selena Gomez. Jest najfajniejsza dziewczyna tam [Instagram]. 

Martwi cię ta odpowiedzialność, która pochodzi z posiadaniem 72 mln zwolenników? Co ona powinna zakładać? Myślisz o rzuceniu?

Usuwanie tego konta będzie tylko ostatnim z serii ruchów, które rozpoczęłyby ewolucję. Albo najsilniejszych, rewolucja – zakorzeniona w 7 lat „Barney”, a następnie u jej matki (która stała się jej pierwszą pełnomocniczka) znajdzie ulotkę dla otwartego castingu do serialu, podczas gdy jeszcze mieszkała w Grand Prairie w Teksasie. (Gdzie rodzice Gomez mieli tylko 16 lat, kiedy ona urodziła się, a nie byli małżeństwem. Oni pobrali się z innymi ludźmi, a ona ma dwie przyrodnie siostry, po jednej z każdej strony).

Gomez (23 lata) ma czerwono-brązowe włosy, pasmami związane w koński ogon i złote, kołyszące kolczyki. Na sesji bada menu w Peninsula Hotel w Beverly Hils. Ona jest ubrana w t-shirt (pożyczyłem sobie go od twojej przyjaciółki Courtney, która mieszka w Los Angeles), dżinsy i ulubionego Vuitton.

Prawie bez makijażu, mogła uchodzić za niemal 14-latkę. To jest to, co świat naprawdę wie o jej drugim serialu- Czarodzieje z Waverly Place od  Disney (Wcześniej zagrała także w serialu Hannah Montana). Gomez była gwiazdą Disney jak Miley Cyrus, Demi Lovato, Vanessa Hudgens, ect. Każdy stał się sławny, a następnie musiał dorosnąć i dowiedzieć się dokładnie, kim jest.

„Ja odchodzę. Miałam spotkania w tym czasie. Ale nie ufam nikomu, więc datowanie może być świetną zabawą, jeśli wiem, że będę się dobrze bawić.”

Sposób, w jaki zajmuje się agentami i menedżerami

„Autentyczność jest moim życiem. Robię wielkie wybory, ale ja podejmuję decyzje.”

O tym, że jest znana z tego, z kim się spotyka, a nie za to, kim jest 

„Próbują promować coś, co kocham, a cała rozmowa będzie o moim życiu osobistym. Zostawiam spokojnie uczucie pokonania.”

O przejęciu kontroli nad jej karierą

„Bałam się zadać sobie to głupie pytanie. Milion rzeczy osiągnął etap, że zastanawiałam się, co robię i dojrzałam do tego.”

O swoim następnym filmie z trasy

„Na koniec chciałam po prostu tego. Chciałam robić. Nie myślałam. Wiedziałem. Nie chcę, żeby ludzie patrzyli na mnie jak na kogoś, kto jest tylko gwiazdą.”

» Dodaj Komentarz:

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

@selenagomez